Operátor výroby s bezplatnou dopravou zo smeru Rožňava.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj, Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): 480
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby z okolia Rožňavy a Moldavy nad Bodvou. Je to práca vhodná aj pre páry z tejto lokality.
Chcel by si pracovať v medzinárodnej spoločnosti? Si zručný? Vieš nastúpiť ihneď do práce? Pošli životopis a zavoláme ťa na pohovor.

Iné výhody

  • 3,00 brutto/hodina
  • 90 eur variabilná zložka hneď od prvého mesiaca( za produktivitu a disciplínu)
  • Stravné lístky v hodnote 3,28eur
  • dopravu zabezpečujeme bezplatne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, ktorá sa zaoberá výrobou spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Ochota pracovať na 3 zmeny
Dobrá manuálna zručnosť, schopnosť pracovať v stoji

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pohovory sa konajú denne o 10:00 hod.(okrem víkendov). Na pohovor si doneste štruktúrovaný životopis.

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Rozvojová 2
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Grejtáková
Tel.: 0948 003 126
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2441511   Dátum zverejnenia: 2.12.2016