Operátor výroby z okolia Rožňavy, Doprava zabezpečená zadarmo

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice, okres Rožňava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
576€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre medzinárodnú montážnu spoločnosť ako operátor výroby?
Bývaš v okolí Rožňavy, Moldavy nad Bodvou prípadne na tejto trase?
Neváhaj a ozvi sa nám. Dopravu zabezpečujeme z Rožňavy do Košíc a späť zadarmo.
Práca je vhodná pre ženy, mužov aj pre páry z tejto lokality.

-3,5315 brutto/hodina
-90 eur variabilná zložka /mesačne už počas skúšobnej doby
- Bonusový systém, zákonné príplatky

Štruktúrovaný životopis nám pošlite mailom, prípadne si ho doneste na pohovor.
Nástup možný ihneď.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, ktorá sa zaoberá výrobou spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať na 3 zmeny
Dobrá manuálna zručnosť, schopnosť pracovať v stoji

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2441511  Dátum zverejnenia: 4.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576€