Vodič VZV v Nitre - elektrotechnický priemysel! Nástup ihneď!

  • Miesto práce: Hlohovec, Nitriansky kraj, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa
  • Ponúkaný plat (brutto): od 431,41€ brutto do 631€ brutto
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prebaľovanie materiálu z veľkých balení do malých balení
  • napĺňanie a príprava vozíkov distribučných súprav
  • jazdenie po určených trasách v pridelenom sektore výrobnej prevádzky
  • zásobovanie výrobnej linky
  • manipulovanie, vyprázdňovanie, uskladnenie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom

Iné výhody

  • práca na hlavný pracovný pomer
  • atraktívne finančné ohodnotenie (431,41€ brutto základ + dochádzkový bonus 99,59€
  • v mesiacoch oktober ,november 100€ - za 100% dochádzku
  • bezplatná doprava zo smerov LV , NZ , HC
  • teplá strava, celoročný pitný režim

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v elektrotechnickom segmente

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • flexibilita, chuť pracovať a manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav je podmienkou prijatia
  • prax v elektrotechnickom priemysle výhodou
  • platný preukaz na VZV skupiny C a W1
  • ochota vycestovať za prácou do Nitry
  • motivácia a záujem o trvalé zamestnanie

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Informácie o výberovom konaní

Životopis môžete poslať mailom na zelenkova@arios-hr.sk

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Slávka Zelenková
Tel.: 0948400183
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2437784   Dátum zverejnenia: 1.10.2016