Absolventi! Naštartujte u nás svoju kariéru - pracovník vo výrobe v Novom Meste nad Váhom

ARIOS - human resources s. r. o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
22.08.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu? Nemáš skúsenosti? Nevadí! Zaučíme Ťa na pozíciu operátor výroby. Potrebuješ chuť do práce a zodpovednosť. Tvojou náplňou práce budú montážne práce vo výrobe, vizuálna kontrola a balenie výrobkov. Do všetkého Ťa vopred zaškolíme!

- dlhodobá práca
- možnosť nadčasov
- 13-ty a 14-ty plat
- firemný autobus z Trenčína
- benefity + bohatý sociálny program
- ubytovanie dotované (prispievaná čiastka je 100.- EUR)
- spoločenské výlety a akcie
- 3-zmenná prevádzka
- 4-zmenná prevádzka
- prémie a príplatky

Životopisy posielajte na adresu: [email protected] alebo nás telefonicky kontaktujte.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca ako tretí najväčší globálny automotive dodávateľ na svete, ktorá sídli v Novom Meste nad Váhom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav je podmienkou prijatia
- zodpovedný prístup k práci
- výborný zrak

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2437747  Dátum zverejnenia: 11.8.2016