Správca technického zariadenia (CI)- automobilový priemysel- Trnava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): Od 780
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonáva preventívne kontroly a testovanie núdzového chodu liniek v prípade poruchy robota
  • zúčastňuje sa na optimalizácii liniek a zariadení
  • podieľa sa na tvorbe pracovných postupov a osobne sa angažuje pri zavádzaní zlepšovacích návrhov do praxe
  • zastupuje CI v inom sektore

Iné výhody

• atraktívne finančné ohodnotenie (780€ + príplatky za nočné a víkendové zmeny + individuálna a kolektívna prémia )
• 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
• možnosť ubytovania
• teplá strava, celoročný pitný režim
• možnosť prejsť do kmeňového stavu po pol roku
• práca v 3-zmennej a víkendovej prevádzke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

- náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a patrí k automobilkám, ktoré stabilne dosahujú najlepšie výsledky

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • SO učilište s technického zamerania
  • platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.Z
  • zlalosť výrobného procesu výhodou
  • užívateľká úroveň MS Office
  • spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, záujem učiť sa nové veci

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Nováková
Tel.: 0907 713 549
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2434231   Dátum zverejnenia: 22.9.2016