Skladník-vodič VZV v trnave - automobilový priemysel,doprava zabezpečená

  • Miesto práce: Trnavský kraj, Hlohovec, Senica, Trnava, Nitriansky kraj, Nové Zámky, Šaľa
  • Ponúkaný plat (brutto): od 3,81€/hod
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečuje príjem a výdaj materiálu z a do skladu
  • vykonáva pravidelnú inventúru materiálu a hotových výrobkov
  • vykonáva vývoz a triedenie odpadového materiálu
Cieľom je zabezpečiť efektívne fungovania a organizáciu skladu a skladových zásob.

Iné výhody

  • práca na hlavný pracovný pomer
  • atraktívne finančné ohodnotenie (3,81€/hodina brutto základ + príplatky za nočnú a poobednú zmenu)
  • individuálna prémia do výšky 135€
  • príspevok na dopravu
  • stravné lístky v hodnote 4€
  • 13. plat, odmeny a iné benefity
  • doprava zabezpečená na trase Nové Zámky,Tvrdošovce, Jatov, Trnovec nad Váhom, Šoporňa, Šala, Šintava a Sereď

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v automotive segment.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • flexibilita, chuť pracovať a manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav je podmienkou prijatia
  • prax v automobilovom priemysle výhodou
  • platný preukaz na VZV
  • motivácia a záujem o trvalé zamestnanie

Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. ( Sprostredkovanie zamestnania za úhradu )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Informácie o výberovom konaní

Životopis môžete poslať mailom na novakova@arios-hr.sk
Nábory prebiehajú týždenne priamo v Trnave.

Adresa spoločnosti

ARIOS - human resources, s r. o.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava
ID: 2434199   Dátum zverejnenia: 9.1.2017