Logo Arimex Bratislava spol. s r.o.

Obchodný referent

Arimex Bratislava spol. s r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacObchodný referent je odmeňovaný okrem fixnej zložky aj výkonnostnými odmenami z uzatvorených kontraktov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nákup a predaj agrokomodít
  • Uzatváranie obchodných zmlúv
  • Osobné rokovania s dodávateľmi a odberateľmi
  • Komplexná starostlivosť o zákazníkov
  • Vyhľadávanie a realizácia obchodných prípadov
  • Vybavovanie obchodnej agendy spojenej s jednotlivými obchodnými prípadmi
  • Administratívne spracovanie
  • Služobné cesty v rámci Slovenska
  • Zabezpečuješ nákup a predaj agrokomodít, uzatváraš obchodné zmluvy a staráš sa o komplexnú starostlivosť o zákazníkov. Navyše vyhľadávaš a realizuješ obchodné prípady a vybavuješ obchodnú agendu súvisiacu s jednotlivými obchodnými prípadmi.

Typický deň na pozícii Obchodný referent:

  • Ráno kontroluješ emaily a telefonické správy od zákazníkov a dodávateľov. Následne si plánuješ svoj deň a uskutočňuješ osobné rokovania s nimi.
  • Popoludní sa venuješ administratívnemu spracovaniu a vybavovaniu obchodnej agendy. Pracuješ na vyhľadávaní nových obchodných prípadov a riešiš aktuálne problémy so zákazníkmi.

Pracovná doba typická pre pozíciu Obchodný referent:

  • Pracuješ od pondelka do piatku, 8 hodín denne.
  • Pracovný čas sa môže líšiť v závislosti od aktuálnej pracovnej náplne a potrieb zákazníkov.

  • Získavaš zázemie stabilnej spoločnosti s viac ako 32 ročným pôsobením na trhu.
  • Môžeš získať motivujúce výkonnostné nelimitované finančné ohodnotenie nad základnú zložku platu.
  • Máš k dispozícii lekársku starostlivosť v réžii firmy.
  • Môžeš využívať MULTISPORT kartu a udržiavať si zdravie.
  • Máš k dispozícii moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite blízko obchodného centra.
  • Máš možnosť pracovať s príjemným pracovným kolektívom a v transparentnej firemnej kultúre.
  • Máš skrátenú pracovnú dobu spojenú s tvojou dĺžkou pôsobenia vo firme a možnosť využiť Sick days.
  • Môžeš sa tešiť z finančných, voľnočasových a zážitkových benefitov.
  • Máš možnosť profesionálneho rastu a odborného vzdelávania.
  • Môžeš sa zúčastniť teambuildingov a zlepšiť tímovú spoluprácu.
  • Ak sa ukážeš ako vhodný kandidát, môžeš sa stať súčasťou našej inovatívnej a perspektívnej firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

- záujem o dlhodobú spoluprácu
- vítaná prax obchodníka v akomkoľvek odbore
- obchodné zručnosti
- znalosť poľnohospodárskeho trhu výhodou
- jazykové znalosti výhodou
- komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť, samostatnosť, systematickosť, vytrvalosť, lojalita
- tímový hráč
- aktívny vodič podmienkou

Spoločnosť zaoberajúca sa tuzemským i zahraničným obchodom v oblasti agrokomodít s významnou pozíciou na trhu od roku 1992.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Braunová
E-mail: poslať životopis
ID: 4834374  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac