Marketingový špecialista

Andrej Gabura- ARG COM

Miesto práce
Drieňová 11/A, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu vedenia fitness-centra hľadáme pozitívneho, akčného a spoľahlivého človeka s nadšením pre marketing a realizáciu zaujímavých vecí.
Vašou úlohou bude:
- zodpovedať za pridelené portfólio produktov a aktivít
- koordinácia event-ov (interných, externých)
- kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- spolupráca pri vytváraní marketingového plánu
- príprava a realizácia marketingových kampaní
- sledovanie konkurenčných aktivít, mapovanie trhu, marketingová analýza
- zastrešovanie životného cyklu zverených aktivít (vznik, príprava, exekúcia, vyhodotenie a navrhovanie ďalších krokov do budúcna so zreteľom na definované KPIs spoločnosti)
- On-line manažment (web, FB, interný digitálny nosič)
- vypracovávať pravidelné a tiež požadované ad-hoc reporty, prezentovať zistenia a výsledky
- podpora tímu trénerov a vedenia spoločnosti
- aktívna účasť na poradách spoločnosti
- pravidelný reporting Marketing Managerovi

- práca v stabilnej originálnej spoločnosti
- kvalitné portfólio produktov
- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- benefity a sociálny program

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Svoje životopisy prosím zasielajte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Základy
Google Analytics - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca skúsenosť z oblasti marketingu, produktového manažmentu, event manažmentu potrebná! (môže byť získaná praxou popri štúdiu min.2 roky)
- výborné komunikačné vlastnosti
- schopnosť tvoriť priority a plánovať
- orientácia na výsledok/cieľ
- proaktívny prístup
- skúsenosť s copy-writingom, kretívne myslenie
- práca s dátami, s digitálnymi médiami
- schopnosť rýchle sa učiť a časová flexibilita

Sme multifunkčné športovisko na Drieňovej v Bratislave. Ponúkame služby fitnesscentra, tenisové kurty, multifunkčné ihrisko aj bežeckú dráhu. U nás si príde na svoje profesionálny športovec, bežný návštevník aj amatér. Nájdete tu veľké množstvo rôznych skupinových hodín vedených profesionálnymi trénermi.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2341021  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou