Obchodný zástupca na predaj zdvíhacích zariadení pre telesne postihnuté osoby

ARES, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
možný ihneď
1 000 - 2 500 EUR/mesiack základnej mzde sa pripočítavajú provízie za predané zariadenia, 13.plat vo výške priemernej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá aktívneho, komunikatívneho , obchodného zástupcu pre oblasť východného Slovenska / košický, prešovský kraj/. Ponúkame zaujímavú prácu v kontakte s ľuďmi. Náplňou práce bude predaj zdvíhacích zariadení a pomôcok pre telesne postihnuté osoby alebo osoby so zníženou schopnosťou pohybu/plošiny, zdviháky, schodolezy, stoličkové výťahy, vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov, tvorba cenových ponúk, obchodná evidencia, spolupráca so subdodávateľskými firmami.

13.plat, výkonostné odmeny, teambuildingy, vianočný balíček, mobil, notebook, služ.auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, obchodné zručnosti, samostatnosť, asertivita.
po zaškolení v Bratislave bude pracovník pracovať v mieste svojho bydliska

Sme stabilná spoločnosť , pôsobiaca na trhu od r.1993. Zaoberáme sa dodávkou a montážou zdvíhacích zariadení pre ZŤP a seniorov , úpravami automobilov pre ZŤP . Balením časopisov a darčekových predmetov v chránenej dielni. Viac informácií na www.ares.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1598195  Dátum zverejnenia: 10.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac