Strojník

ARDOX, s.r.o.

Kráľová nad Váhom, Areál pri Vodnom diele Kráľová 655, Trenčiansky kraj, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levoča, okres Rožňava, okres Trebišov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a údržba pracovného stroja - mobilného drviča Bandit Beast 2680, čerpanie a vedenie evidencie pohonných hmôt, vedenie záznamov o prevádzke stroja. Prax nutná.

Ponúkame:
- výhodné platové podmienky
- prácu v jednozmennej prevádzke
- poskytnutie zaškolenia a odborného školenia po prijatí do zamestnania
- miesto výkonu prác: Kráľová nad Váhom

Životopis prosím posielajte e-mailom na: [email protected] s uvedením predmetu: Strojník. Kontaktovaní budú iba tí uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojníckeho smeru - SOU

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Vyžadujeme:
- preukaz obsluhy stavebného stroja skupiny 4, 9
- zručnosť, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, seriózny záujem o prácu
- prax v oblasti údržby strojov
- skúsenosti so štiepkovačom (drvičom) výhodou
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča - výhodou

Spoločnosť ARDOX, s.r.o. bola založená v roku 2004. V roku 2007 presunula svoju prevádzku do areálu bývalého Hydrostavu, pri Vodnom diele Kráľová nad Váhom, kde v súčastnosti sústreďuje všetku svoju činnosť. V roku 2008 sa začala zoberať výkupom dreveného odpadu a jeho následným spracovaním – drvením na drevnú štiepku. Významným míľnikom pre spoločnosť bol rok 2012, kedy spoločnosť zakúpila nové zariadenie na zhodnocovanie dreveného odpadu - veľkokapacitný mobilný drvič, ktorý používa pre svoje potreby, ale aj na zákazkové drvenie drevného odpadu vo vlastníctve a na skládkach objednávateľov.

Adresa prevádzky : areál vodného diela Kráľová n/V, s.č. 655 , 925 91 Kráľová nad Váhom

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2392655  Dátum zverejnenia: 13.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou