3D Dizajnér v oblasti výstavníctva

Nebula Exhibits, LLC

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 EUR / mesiac, podľa kvalít a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- náplň práce: Tvorba návrhov v oblasti výstavníctva
- vytvárianie fotorealistických vizualizácii
- komunikácia s dodávateľmi a partnermi v AJ
- jedna sa o kreatívnu prácu

Ponuka je obsadzovaná pre spoločnosť Europe Displays International, LLC (EDI).

- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v tíme špecialistov
- práca na medzinárodných projektoch
- profesijný rast

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite životopis a portfólio v anglickom jazyku na
emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Europe Displays International, LLC (EDI) takes your North American Company to European tradeshows with style, personal attention, and efficiency. We are a leading provider of architectural services for the design and construction of custom and modular displays for European tradeshows. Our tradeshow displays feature a European flair, and work is performed by our highly skilled team consisting of both North American and European members. At the same time, we provide you with unparalleled service and meticulous standards of quality...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výstavníctvo / Exhibition

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Autodesk 3ds Max - Expert

Počet rokov praxe

3

- Znalosť Chaosgroup V-ray podmienkou
- Zmysel pre detail a estetické cítenie
- Nadšenie a ochota učiť sa a pracovať
- Zodpovedný prístup, sebadisciplína a zmysel pre sebarealizáciu
- Spoľahlivosť a flexibilita
- Prax v príbuznom odbore (výhodou)
- Znalosť kreslenia (výhodou)

Nebula Exhibits, LLC is a leading full service exhibit stand builder that focuses on working with North American based companies that exhibit in Europe. Founded in 2002 formerly know as EuropeDisplays, Nebula has a multi-national team with sales and project management offices in Florida and Ottawa, Ontario; a design center in Bratislava, Slovakia and workshop and warehousing facilities in Poznan, Poland.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1852812  Dátum zverejnenia: 2.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 EUR / mesiac, podľa kvalít a skúseností