Hypotekárna špecialistka + office manažérka v sieti realitných kancelárií ARCHEUS

ARCHEUS Partners a.s.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix 700 Eur + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie financovania klientov ( Hypotéky a iné úvery )
- správa administratívy kancelárie
- starostlivosť o intranet a nahadzovanie ponúk na iné realitné portály
- analýza klientov pre hypotéky po posune realitných maklérov
- realizovanie celého procesu hypotéky
- priprava a organizácia školení

- provízie - možnosť zarobiť si na hypotékach a tiperskom
- firemný telefón
- mlady a dynamický kolektív
- istý prísun potenciálnych klientov pri riešení hypoték
- práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti

V prípade záujmu o túto pozície , pošlite nám prosím Životopis s aktuálnou fotografiou a motivačný list s uvedením dôvodu: Prečo by sme si mali vybrať práve vás !

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme cieľavedomú a komunikatívnu členku nášho tímu, ktorá je zodpovedná za vlastné výsledky, Neuspokojí sa s priemerom a ma chuť učiť sa nové veci a posúvať vpred nielen seba ale aj svoje okolie.

Veľkou výhodou sú predošlé skúsenosti v oblasti manažovania a riadenia obchodného tímu, práca s klientom a skúsenosti z oblasti služieb.

- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť
- lojalitu a korektnosť

ARCHEUS celoslovenská sieť realitných kancelárií, používa unikátnu 1. realitnú platformu, ktorá sa vyvíjala 10 rokov. Združujeme samostatné realitné kancelárie po celom Slovensku , ktoré využívajú spoločnú značku a výhody synergie realitného trhu. Najnovšie majú možnosť využívať 1. realitnú platformu aj iné RK a ponechať si svoju značku v systéme ARCHEUS.

Spoločnosť je členom NARKS ( Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska )a 17 rokov na trhu. Špecializuje sa na sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu rezidenčných nehnuteľnosti. Zároveň poskytuje hypotekárne poradenstvo, právne poradenstvo a všetky potrebné služby spojené s predajom a kúpou nehnuteľnosti.

Cieľom je byť lídrom na realitnom trhu a poskytovať kvalitné služby v každom meste. Pridajte sa k nám: https://www.archeus.sk/podnikanie-s-archeus/vlastna-pobocka/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2691417  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix 700 Eur + provízie