Sales Manager - Operatívny lízing

ARCHER SHERIDAN SK, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4B, 821 09 Bratislava, Praha
Termín nástupu
01.12.2014
900 - 4000 EUR/mesiac, základný plat + provízny systém podľa výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prosperujúca zahraničná spoločnosť poskytujúca služby operatívneho leasingu a správy vozových parkov hľadá nového hráča do svojho tímu pre svoju novú pobočku v Bratislave

Vašou náplňou práce bude:
• akvizície nových klientov
• starosť a starostlivosť o existujúcich klientov
• spolupráca s centrálou spoločnosti
• vedenie súvisiace administratívnej agendy

Čo ponúkame:
• zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti rodinného charakteru
• príležitosť na rozšírenie vedomostí a ďalšie vzdelávanie
• príležitosť na profesionálny rozvoj a postupu v rámci spoločnosti
• finančné ohodnotenie formou základného platu a provízneho systému
• k základnému platu služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón, a ďalšie firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Čo od Vás budeme požadovať:
• SŠ / VŠ vzdelanie
• predajné prax min. 5 rokov (prax z oblasti lízingu automobilov alebo strojov výhodou)
• aktívna znalosť slovenského
• komunikatívna znalosť AJ, RJ výhodou
• vodičský preukaz sk. B s aktívnou praxou 5 rokov
• veľmi dobrú znalosť práce na PC (najmä MS Office)
• príjemné vystupovanie
• dobré prezentačné a komunikačné schopnosti
• loajálnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, vysoké pracovné nasadenie, časovú flexibilitu, ochotu cestovať
• predpokladáme všeobecný prehľad na automobilovom trhu a záujem o motorizmus ako taký
• vhodným predpokladom je aj dostatočná finančná gramotnosť

Hertz Lease je súčasťou celosvetovej siete spoločnosti Hertz, poskytujúce individuálny správu vozového parku mnohým významným spoločnostiam po celom svete.
Hertz International poskytol licenciu Hertz Lease pre Slovenskú republiku našej spoločnosti ARCHER SHERIDAN SK, s.r.o., dcérskej spoločnosti firmy Sheridan Motor Group, ktorá spravuje franšízu spoločnosti Hertz Lease tiež v Írsku, Severnom Írsku, Českej republike a Maďarsku. Spoločnosť Sheridan Motor Group zahájila svoju spoluprácu so značkou Hertz v Dubline v roku 1985 V Írsku je táto spoločnosť významným poskytovateľom služieb v oblasti vozových parkov už od svojho založenia v roku 1915. Pre šírenie image mená Hertz, čoby popredného svetového prevádzkovateľa vozového parku a pre svoj takmer 30-ročný úspech v obchodovaní s lokálnymi aj medzinárodnými spoločnosťami v Írsku sa ukázala, ako najlepší kandidát, a bola postavená do čela úsilia rozšíriť značku i na Slovensku.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1907612  Dátum zverejnenia: 23.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 4000 EUR/mesiac, základný plat + provízny systém podľa výkonnosti