Stavebný inžinier

ATRIOS group

Miesto práce
Kutuzovova 11, 831 03 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Spracovávanie projektovej dokumentácie pre jednotlivé stupne a výkon inžinierskej činnosti v pridelenej časti projektovej dokumentácie.
- Koordinácia projektových prác
- Úkony pri príprave zákazky v spolupráci s vedúcim projektu
- Príprava časti podkladov pre fakturáciu jednotlivých stupňov a činností

Dátum nástupu: podľa dohody
Adresa pracoviska: Kutuzovova 11, 831 03 Bratislava

Ponúkame:
- zodpovedajúce platové ohodnotenie,
- zázemie významnej spoločnosti so silnou pozíciou na trhu,
- príjemné pracovné prostredie a kolektív,
- možnosť vzdelávania,
- služobný telefón.

Reakciou na ponuku zamestnania a odoslaním životopisu súhlasíte, aby spoločnosť ATRIOS architects, s.r.o., so sídlom Kutuzovova 11, 831 03 Bratislava, spracovávala Vaše osobné údaje za účelom získania zamestnania v našej spoločnosti v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. "O ochrane osobných údajov" v znení nehorších predpisov, a to až do odvolania písomnou formou. Ďalej prehlasujete, že všetky údaje uvedené vo Vašom životopise sú pravdivé a ste si vedomý/á vylúčenia z výberového konania v prípade zistenia iných skutočností.
Potvrdzujete, že ste oboznámený so svojimi právami v súvislosti s prístupom k informáciám a ich ochrane podľa §7 a §19 zákona č. 428/2002 Zb. v znení neskorších predpisov.

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu pošlite, prosím, svoj životopis na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Autodesk Revit Architecture - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kvalifikačné predpoklady:
- VŠ stavebná, odbor pozemné stavby alebo SPŠ + prax,
- autorizačné oprávnenie výhodou
- znalosť cudzieho jazyka (AJ, NJ),
- základná počítačová gramotnosť (Office, Windows...),
- práca v programe Revit a AutoCad podmienkou
- dobré komunikačné schopnosti, profesionálne vystupovanie,
- samostatnosť, starostlivosť, lojalita, dobré komunikačné schopnosti

Naša spoločnosť patrí do medzinárodnej skupiny ATRIOS, ktorá má na trhu svoje stabilné miesto. Pod jednou strechou spája skúsenosti realitného developmentu, projektového manažmentu a architektúry, vďaka čomu dnes na Slovensku existujú desiatky hotových projektov v najvyššej kvalite. Úzka spolupráca divízií, rodinný prístup v kolektíve a správna dávka odhodlania tvoriť kvalitné projekty je kľúčovou devízou ATRIOSU.

Pod značkou ATRIOS vzniká na Slovensku množstvo projektov. Za každý náš úspech vďačíme aj našim partnerom, ktorí s nami radi robia opakovane.

V ATRIOSE máme radi kávu, teda veľmi veľa kávy. Radi športujeme a podporujeme tak tímového ducha. Máme radi zábavu a vždy oslavujeme všetky úspechy nielen firmy, ale každého z nás. Aktuálne je nás 30 a sídlime na najvyššom, dvadsiatom poschodí myhive Vajnorská (pri OC VIVO). Tešíme sa na Teba!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1812099  Dátum zverejnenia: 15.3.2016