Vodič MKD - vodič jednotkár na TPP

Arcese Slovensko, s.r.o.

Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Luxembursko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko, Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Výhodné platové podmienky. Slovenská mzda + stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie kamiona s návesom v krajinách EÚ, príprava a odovzdanie návesu na terminál
- jazdíme najmä Nemecko, Taliansko, Belgicko a Švajčarsko, tak isto aj Francúzsko, Holandsko, Anglicko
- možnosť výberu turnusu 6+2 alebo 4+1
- striedanie a nástup v Bratislave
- jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
- každému vodičovi pridelená výbava, topánky s tvrdou podrážkou, monterky, vesta, helma, okuliare, rukavice

- možnosť odpočinku na vlastných dvoroch a parkoviskách v Nemecku, Taliansku, Belgicku, Anglicku
- Dvory sú vybavené socialnym zariadením ako vlastná kuchynka, toaleta, sprcha, pračka, sušička
- Každý dvor má voľnú wifi sieť
- Možnosť parkovania osobného auta na dvoroch
- možnosť urobiť bezplatne ADR kurz základná skupina
- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej skupine s 50 ročnou tradíciou
- platené víkendy, statie v dielni, cesta do aj z práce domov, všetko vrámci plných diet
- zácvik a zaškolenie nových vodičov na riadnu pracovnú zmluvu
- dodržiavanie výplatných termínov pravidelne do 15. Dňa v mesiaci
- pri každom nástupe na turnus vyplatená záloha v hotovosti
- prideľovanie vozidiel značky Scania R 500 a Iveco Magirus všetky naše vozy sú stare max do 4 rokov
- seriozne pracovné podmienky s podporou z dispečingu (komunikujeme v slovenčine)
- podpora vodičov oddelením pre pomoc vodičom počas turnusu (24 hodinová služba vodičom)
- komunikácia systémom Transics, kde si vodič môže písať s dispečorom, pozrieť časy jazdy, odpočinku, navigacia

Každý záujemca o prácu sa po telefonickom dohovore musí dostaviť do sídla našej spoločnosti na Šustekovej ulici číslo 51, 851 04 Bratislava - Petržalka a absolvovať vstupný pohovor a úvodné celodenné školenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v MKD min 1 rok v EU + GB.
Vyžadujeme čistý register trestov, KKV, platné psychotesty a lekársku prehliadku, európsky preukaz zdravotného poistenia, tachografovú kartu, platný cestovný pas.

Naša spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou,
ide o prepravu v rámci Európskej Únie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Šustekova 51
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivan Melichar
Tel.: +421 2 4020 7719
E-mail: poslať životopis
ID: 2571678   Dátum zverejnenia: 30.12.2016