Vodič MKD - vodič jednotkár na TPP

Arcese Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
576 € = základná zložka mzdy + výhodné platové podmienky. Slovenská mzda + stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie kamiónu s návesom v krajinách EÚ
- jazdíme najmä Nemecko, Belgicko, Holandsko, Rakúsko, Taliansko, Anglicko, Francúzsko, Švajčarsko
- príprava návesov, naloženie, zabezpečenie tovaru, vyloženie, odovzdanie návesu na termináli
- nástup na pracovnú cestu v Bratislave
- dodržiavanie predpisov nariadenia ES č. 561/2006

- možnosť odpočinku na firemných dvoroch v Nemecku, Taliansku, Belgicku a v Anglicku
- dvory sú vybavené sociálnym zariadením: toalety, sprchy, vlastnou kuchyňou, práčkou a sušičkou
- každý dvor má voľnú wifi sieť
- možnosť parkovania osobného auta na dvoroch
- podľa potreby firmy bezplatne zabezpečíme kurz ADR základnej skupiny
- stabilné zamestnanie v renomovanej dopravnej skupine s 50 ročnou tradíciou
- ponúkame zácvik a zaškolenie nových vodičov
- dodržiavanie výplatných termínov pravidelne do 15. dňa v mesiaci
- pri každom nástupe na pracovnú cestu je vyplatená záloha v hotovosti
- vozidlá značky Scania R 500 a Iveco Magirus Euro 5 a 6
- pravideľne obnovovaný vozový park, vek vozidiel max do 4 rokov
- komunikácia v slovenčine cez systém Transics, vo forme správ
- možnosť výberu turnusu 6+2 alebo 4+1
- každému vodičovi je pridelená bezpečnostná pracovná výbava

Každý záujemca o prácu sa po telefonickom dohovore musí dostaviť do sídla našej spoločnosti na Šustekovej ulici číslo 51, 851 04 Bratislava - Petržalka a absolvovať vstupný pohovor a následné úvodné celodenné školenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax 0 a viac rokov v MKD. Pre vodičov bez praxe zabezpečíme plnohodnotný zácvik.
Vyžadujeme:
- čistý register trestov
- KKV
- platné psychotesty a lekársku prehliadku
- európsky preukaz zdravotného poistenia
- tachografovú kartu
- platný cestovný pas

Naša spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou,
ide o prepravu v rámci Európskej Únie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2571678  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576 € = základná zložka mzdy + výhodné platové podmienky. Slovenská mzda + stravné