Procesný/á inžinier/ka - automotive 100%

ArcelorMittal Tailored Blanks Senica s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská 3012/53, 905 01 Senica
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude dohodnutá v závislosti od skúseností a kvality kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia nástrojov na zvyšovanie efektívnosti, produktivity, znižovanie nákladov výrobného procesu / Kaizen, VSM, Poka-Yoke /
Podieľanie sa na rozmiestňovaní technológie/ spolupráca na layoute závodu
Vypracovanie, aktualizácia výrobnej dokumentácie, pracovných postupov
Zaškoľovanie operátorov pri procesných zmenách, pri zmenách v pracovných postupoch
Meranie cyklových časov
Analyzovanie príčin chýb vo výrobe, navrhovanie, realizácia nápravných opatrení
Zodpovednosť za zverený proces / FMEA
Dohľad a monitorovanie procesov
Spolupráca pri implementácii nových prípravkov, výrobných liniek.

Kurz anglického/nemeckého jazyka.
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie až do výšky 2%.
Osobné prémie a docházdkový mesačný a polročný bonus, 13. plat a 14. plat podľa seniority
Vstup zdarma aj s rodinnými príslušníkmi do plavárne a sauny v Senici.
Flexibilný pracovný čas a home office.
Práca v medzinárodnej spoločnosti s vysokou mierou záujmu o duševné zdravie a bezpečnosť svojich zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Pozícia vhodná aj pre absolventov VŠ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického/strojárskeho zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Failure Mode and Effect Analysis (FMEA) - Mierne pokročilý
Ishikawa - Mierne pokročilý
Statistical Process Control (SPC) - Mierne pokročilý
Measurement System Analysis (MSA) - Mierne pokročilý
WHY-WHY - Mierne pokročilý
Kaizen - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Procesný inžinier / Projektový inžinier

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s riadením projektov výhodou
-Technické myslenie, orientácia na proces metódy
- Flexibilita a ochota cestovať
- Komunikačné a organizačné zručnosti, tímový hráč
- Samostatnosť
- Dodržiavanie termínov

Sme stabilná oceliarska spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu 100% - laserové zváranie plechov. Nachádzame sa v priemyselnom parku v Senici. Ľahká a jednoduchá dostupnosť z okolia Senice.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2859809  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac