Obchodník - junior

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská 1594/49, okres Senica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj skladových zásob existujúcemu portfóliu stredných a menších klientov, využitie hotových výrobkov pre iné zákazky, vyhľadávanie nových odberateľov - market research, aktualizácie databázy klientov a kontraktov. Nejde o predaj v teréne, ale po telefóne, príp. e-mailom. Príprava cenových ponúk pre obchodníkov, ich evidencia, reporting. Administratívne úkony, urgovanie pohĺadávok po splatnosti, riešenie spotových dopytov.

- mesačné a ročné odmeny na základe dosahovania cieľov predaja
- práca v nadnárodnej spoločnosti s potenciálom rastu
- jazykové vzdelávanie
- bohatý sociálny program a firemné akcie pre všetkých zamestnacov aj ich rodiny
- školenia, dlhodobý vzdelávací program pre obchodníkov

Kompletné zaškolenie do pracovnej pozície počas adaptačného procesu, zoznámenie sa so všetkými oddeleniami firmy. Možnosť kariérneho rastu po úspešnom dosahovaní výsledkov na senior obchodníka, príp. Key account nanagera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu s hutníckym, príp. strojárskym materiálom výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné a vyjednávacie zručnosti, samostatnosť, schopnosť aktívne počúvať a pohotovovo rozhodovať.

Sme senická pobočka najväčšej oceliarenskej spoločnosti na svete. Naše poloautomatické linky delia oceľové aj hliníkové plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe, pre výrobcov multimédií, bielej techniky a iných strojárskych zákazníkov. U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 875215  Dátum zverejnenia: 24.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou