Operátor/operátorka linky

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
6.5.2024
1 000 EUR/mesiacOd 1000 eur/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta + 13. a 14.plat. + príplatky za nočné, nadčasy, príležitostne soboty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha pridelenej časti  linky a prídavných zariadení/vykonávanie priebežnej kontroly kvality výrobkov.
Zadávanie dát do interného informačného systému.

Stabilné zamestnanie s 20-ročnou históriou na trhu
13. a 14. plat
Každoročná valorizácia miezd
Náborový a odporúčací bonus
Výlety a kultúrne podujatia počas roka
Masáže, plaváreň zdarma
Príjemné, čisté prostredie a priateľský pracovný kolektív

Ďalšie benefity budú upresnené na pohovore.
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, aj v noci, príležitostne soboty, nadčasy platené.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s obsluhou linky
• technické myslenie a technická zručnosť
• tímový hráč, dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
• skúsenosti s vysokozdvižným vozíkom a žeriavom
• prax v strojárskej výrobe alebo strojárske vzdelanie výhodou

Sme senická pobočka najväčšej oceliarenskej spoločnosti na svete. Naše poloautomatické linky delia oceľové aj hliníkové plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe, pre výrobcov multimédií, bielej techniky a iných strojárskych zákazníkov. U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4808536  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac