Sales Representative

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kasárenská 1594/49, Senica
Termín nástupu
1.4.2020
1 500 EUR/mesiac13.plat a 14.plat, BOZP bonus, dochádzkový bonus, mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte obchodného ducha, "ťah na bránku" a rád komunikujete s ľudmi?
Motivuje Vás úspech, profesionálny rast a ste tímový hráč?
Chcete využiť svoj potenciál a znalosť angličtiny v perspektívnej a stabilnej zahraničnej spoločnosti ako je ArcelorMittal Gonvarri v Senici?
Potom hľadáme práve Vás!
Do nášho priateľského kolektívu hľadáme kolegyňu/ kolegu, ktorá /ktorý bude rozvíjať dlhodobé vzťahy s našimi kľúčovými zákazníkmi, aktívne vyhľadávať nových odberateľov našich oceľových plechov v regióne strednej Európy s cieľom prispieť k rozvoju našej značky v strojárskom i automobilovom priemysle.

Za splnenie a aj prekročenie plánu predaja budete motivujúco odmeňovaný, čo má vplyv i na výšku Vášho ročného bonusu.
Poskytneme Vám mobilný telefón a notebook i na súkromné účely.
Máte možnosť využívať rôzne spôsoby regenerácie a utužovania zdravia v rámci sociálneho programu (masáže, plaváreň, fitness centrum, ovocné balíčky, nadštandardné vyšetrenia ...), zúčastňovať sa výletov a športových akcií pre všetkých zamestnancov s rodinami, ako aj školení a dlhodobého vzdelávacieho programu pre obchodníkov.
Všetkým novonastúpeným zamestnancom vyplácame náborový príspevok po 3, 6, 9 mesiacoch od nástupu. Ponúkame možnosť kariérneho rastu v rámci našej i materských spoločností.

Tím obchodníkov u nás pracuje cca 2-3 dni v týždni v sídle spoločnosti v Senici (čiže nie z domu - home office - v záujme efektívnejšej internej kooperácie v rámci spoločnosti), zvyšok týždňa sú plánované návštevy zákazníkov. Preto preferujeme uchádzačov z blízkeho regiónu alebo ochotných dochádzať do Senice. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodu s hutníckym, príp. strojárskym materiálom výhodou, znalosť nemčiny navyše k angličtine plu

Počet rokov praxe

3

Znalosť rôznych kvalít plochých oceľových výrobkov a skúsenosti z automotive biznisu by boli Vašou výhodou, ale nie sú podmienkou.
Ak máte rozvinuté komunikačné a vyjednávacie zručnosti, ste samostatnosť a dôsledný, viete aktívne počúvať a pohotovo rozhodovať, máte prezentačné zručnosti a ste orientovaný na spokojnosť klienta, potom je to tá pravá práca pre Vás.

Sme senická pobočka najväčšej oceliarenskej spoločnosti na svete. Naše poloautomatické linky delia oceľové aj hliníkové plechy pre najvýznamnejšie automobilové značky v Európe, pre výrobcov multimédií, bielej techniky a iných strojárskych zákazníkov. U nás nájdete príjemné a motivujúce pracovné prostredie, výborný kolektív a otvorenú komunikáciu, pretože kladieme dôraz na spokojnosť a stabilitu našich zamestnancov.
Viac informácií nájdete na www.arcelormittalgonvarri.sk .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1026911  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac