Produktový manažér pre poistné produkty

Arca Investments, a.s.

Miesto práce
Plynárenská 7/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Produktová podpora obchodnej siete v oblasti životného a neživotného poistenia
(znalosť produktového portfólia)
- Vypracovanie produktových porovnaní a analýz (výhody/nevýhody jednotlivých produktov)
- Sledovanie trhu a úprava produktového portfólia
- Spolupráca pri vývoji online predajnej aplikácie
- Pomoc pri vypracovaní poistných návrhov pre sieť
- Komunikácia s obchodnými partnermi (poisťovňami) ohľadom produktov, zmlúv, školení
- Zabezpečovanie aktuálnych produktových informácií a ich distribúcia na sieť
- Zabezpečovanie inštalácie poistných kalkulačiek
- Evidencia a vybavovanie prístupov do portálov obchodných partnerov a poistných kalkulačiek
- Pomoc pri hlásení a likvidácii poistných udalostí
- Distribúcia poistných tlačív do siete
- Zadávanie produktových informácií do informačného portálu

služobný telefón a notebook aj na súkromné účely
garantovaný 13. plat
práca pre silnú finančnú skupinu
možnosť osobnostného rozvoja
participácia na vývoji nových on-line finančných služieb

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematika, ekonómia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Min.3 roky praxe v oblasti poisťovníctva
Všeobecný prehľad na finančnom trhu
Znalosť terminológie a princípov fungovania poistného trhu v SR
Znalosť poistných produktov viacerých poisťovní
Dobré analytické schopnosti
Dobré prezentačné schopnosti
Samostatnosť a aktívny prístup k práci, inovatívnosť

NOAH Asset Management, a.s. je dcérska spoločnosť Arca Investments, a.s., zriadená k realizácii reorganizačného plánu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2333870  Dátum zverejnenia: 19.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou