Pracovník technickej podpory zákazníkov

ARBE, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa praxe a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich zakázníkov, riešenie helpdeskov, servisných požiadaviek na hardware/software. Realizácia projektov u zákazníka, konzultácie s užívateľmi, servis a výmena HW komponentov.

Mladý pracovný kolektív, primerané finančné ohodnotenie.

Požadujeme ústretový prístup k zákazníkom, príjemné vystupovanie a reprezentovanie našej spoločnosti. Dobré komunikačné vlastnosti a schopnosť prezentovať nami navrhnuté riešenia pri školeniach. Požadujeme, aby uchádzač bol nefajčiar.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CorelDRAW - Základy
Microsoft SQL Server - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie v oblasti elektrotechniky a programovania. Dobré znalosti PC, ovládanie MS Office, znalosti Windows.
Analytické myslenie.

Projekcia, inštalácia a servis slaboprúdových elektro (identifikačné, kamerové, zabezpečovacie) systémov s pôsobnosťou na celom území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1760596  Dátum zverejnenia: 26.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacPlatové podmienky podľa praxe a znalostí.