Mzdový/á účtovník/čka/ - personalista/ka

ARAVER a. s.

Miesto práce
M.R. Štefánika 26, 91250 Trenčín
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spravovanie personálnej agendy v súlade s platnými právnymi predpismi a internými smernicami
- tvorba a spravovanie pracovných zmlúv, náplní práce a firemných smerníc
- zodpovednosť za výber zamestnancov (kompletná organizácia výberových konaní)
- príprava a kontrola podkladov pre spracovanie miezd
- spracovanie miezd
- zodpovednosť za prehľad školení, lekárskych prehliadok
- komunikácia s poisťovňami a štátnymi inštitúciami
- príprava HR analýz a prehľadov podľa požiadaviek spoločnosti a legislatívy

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemný pracovný kolektív
- pravidelné vzdelávanie a školenia
- firemné aktivity

Žiadosti o zamestnanie spolu so životopisom a fotografiou posielajte na mail: karieratn@araver.sk Z časového hľadiska sa ozveme len vhodným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdové účtovníctvo, personalistika

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax na odbornej pozícii min. 5 rokov podmienkou
- znalosť zákonníka práce a príslušných predpisov nevyhnutnou podmienkou
- ovládanie mzdového programu Softip výhodou
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
- príjemné vystupovanie

Spoločnosť ARAVER a. s. je autorizovaným predajcom a servisným miestom pre automobily Volkswagen, Audi, Škoda. Patrí medzi popredných predajcov automobilov s pôsobnosťou na Slovensku a v Českej Republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARAVER, a. s.
M.R. Štefánika 26
912 50 Trenčín
ID: 2732936   Dátum zverejnenia: 22.9.2016