Účtovníčka servisu - pokladníčka, informantka

A R A V E R a. s.

Miesto práce
Bratislavská 418, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravovanie podkladov pre fakturáciu na zákazníka
- spolupráca pri vedení účtovníctva servisu
- komplexné vedenie pokladne
- účtovanie vnútrofiremných výdavkov (nákupy v hotovosti, cestovné príkazy)
- realizácia výberov a vkladov v hotovosti
- kontrola a overovanie náležitostí príslušných účtovných dokladov a podkladov
- zodpovednosť za stav finančných prostriedkov v pokladni
- spolupráca pri ročnej závierke
- zostavovanie mesačných prehľadov výsledkov servisu
- príprava podkladov pre mzdy
- priamy styk so zákazníkmi, usmernenie a rady zákazníkom
- telefonická komunikácia so zákazníkmi
- prijímanie a prepájanie telefonických hovorov, pravidelné telefonické zisťovanie spokojnosti zákazníkov s našimi službami
- vybavovanie korešpondencie
- ovládanie platobného terminálu a pokladne
- administratívne práce, knihy jázd
- iné

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom, fotografiou a súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov posielajte na emailovú adresu: [email protected]. Z časových dôvodov sa ozveme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
OpenOffice - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctva

Počet rokov praxe

3

prax v účtovníctve nutná
znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka vítaná
komunikatívnosť
dôslednosť
spoľahlivosť
samostatnosť
príjemné vystupovanie

Autorizovaný servis a predaj vozidiel značiek ŠKODA, AUDI, VW, SEAT a CUPRA s prevádzkami v Trenčíne, Opatovej, Piešťanoch, Nitre a v Nových Zámkoch. Spoločnosť pôsobí úspešne na trhu už viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1927732  Dátum zverejnenia: 4.3.2015