Interný grafik alebo grafička so skúsenosťami s web dizajnom pre ProGamingShop.sk

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, Banská Bystrica
Termín nástupu
Najneskôr 01.08.2020
1 200 - 1 600 EUR/mesiacV skúšobnej dobe je mzda 1000 € brutto, po skúšobnej dobe zvýšenie základnej mzdy a možnosť získania výkonnostných odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš plný smartphone screenov grafiky, ktorá sa ti páčila?
Vadí ti, keď vidíš niečo, čo k sebe neladí a dokážeš sa hrať vo Photoshope alebo v Illustratore?

Poď s nami maľovať príbeh našich značiek.

Rozširujeme náš marketingový tím a hľadáme šikovného INTERNÉHO grafika alebo grafičku so skúsenosťami.

•• Ako si ťa predstavujeme?

• Miluješ vymýšľanie nových vecí, a keď to práve nejde, presne vieš kde sa inšpirovať.
• Ako grafik máš relevantné skúsenosti.
• Vieš si poradiť aj keď to robíš prvýkrát.
• Rád sa naučíš nové veci.
• Baví ťa práca vo Photoshope a Illustratore.
• Máš zmysel pre dizajn a bolia ťa oči, ak je niečo preplnené.
• Zaujímaš sa o online grafiku od bannerov, newsletterov až po weby, ale príprava tlačových podkladov je tiež v tvojom porfóliu.
• Ak máš rád fotenie alebo strihanie videí, určite nájdeme priestor aj na tieto skúsenosti.

•• Čo ťa u nás čaká?

• Budeš graficky vylepšovať tvár našich eshopov a predajní Progamingshop.sk a MP3.sk.
• Spoločne budeme vytvárať grafiku, ktorá bude informovať o novinkách a poteší hráčov na Slovensku, Maďarsku a v Čechách.
• Budeme vymýšľať reklamné darčeky ku hrám, polepy do predajní, ale aj prezentácie pre kolegov.
• Budeš spolupracovať s marketingom, nákupným oddelením, ale aj s retailom.

•• Na čo sa môžeš tešiť?

• Na partiu hráčov a milovníkov techniky.
• Na neformálne pracovné prostredie.
• Na kopu zaujímavej práce, ktorá nebude vždy ľahká, ale vždy "na férovku" zaplatená.
• Na účasť pri našich firemných kultúrnych a spoločenských aktivitách, ktoré ale nie sú povinné - ak nemáš rád príliš hlučnú spoločnosť, nikto ti to nebude vyčítať.
• Na možnosť nákupu produktov, ktoré predávame, za "skladové" ceny.
• Na pracovnú dobu, ktorá bude vyhovovať tvojim potrebám a štýlu práce.
• Na možnosť home office, prevažne je však potrebná pravidelná prítomnosť na pracovisku.
• Multisport karta a stravovacia karta sú samozrejmosť.
• Nájdeš si vhodný workshop alebo školenie? Radi ťa tam pošleme.

Informácie o výberovom konaní

Podmienkami na zaradenie do výberového procesu sú:

• Zaslanie doterajšieho portfólia tvojich grafických prác alebo projektov.
• Kreatívne spracovaný profesný životopis.
• Motivačný list s príbehom, ktorý nás zaujme.

Plánovaný priebeh výberového konania:

• Na základe zaslaných portfólií vyberieme najzaujímavejších kandidátov do 1. kola.
• Ak sa dostaneš do prvého kola, očakávaj pri pohovore testovacie grafické zadanie, na základe ktorého si na mieste osobne preveríme tvoje zručnosti.
• Vo finálovom druhom kole vyberieme na základe osobného pohovoru najvhodnejšieho uchádzača.

Nehľadáme externé služby grafickej firmy, ide o interné pracovné miesto v pre zamestnanca v trvalom pracovnom pomere!
Hľadáme nového parťáka alebo parťáčku k nám na centrálu firmy v Banskej Bystrici.
Prosíme záujemcov, aby zobrali túto informáciu do úvahy predtým, než nás oslovia.

Na ponuky služieb od grafických štúdií, ani na záujem o prácu typu "freelancer" nebudeme vôbec reagovať.

Žiadosti o zamestnanie prijímame výhradne elektronickou cestou, ideálne formou e-mailu na adresu: [email protected] .

Na osobný pohovor pozývame len vybraných uchádzačov, na základe informácií zo životopisov, motivačných listov na základe vyhodnotenia úrovne uchádzačovho portfólia.

Výhradne elektronickou cestou prijímame aj portfóliá uchádzačov.
Tieto nám môžu byť poskytnuté napríklad formou odkazu na webovú stránku alebo zdieľané dátové úložisko.

V prípade, že nás tvoja žiadosť o zamestnanie zaujme, budeme ťa spätne kontaktovať s upresnením termínu a spôsobu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výtvarné umenie, priemyselný dizajn, digitálne tlačové médiá alebo akékoľvek vzdelanie súvisiace s dizajnom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert
CorelDRAW - Pokročilý
HTML - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v grafickom dizajne alebo príbuznom odbore je výhodou, nie však podmienkou.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť a zodpovednosť pri zadaných úlohách.
• Kreatívne a estetické cítenie.
• Flexibilita a cit pre určenie si priorít.
• Pri výbere zvýhodníme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s UI, UX dizajnom a so znalosťou HTML.
• Takmer istý víťaz výberu bude uchádzač, ktorý je navyše zručný fotograf a zvláda strihanie videa.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2877561  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac