PPC špecialista - Senior

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava ppc stratégie a kampaní v AdWords, Sklik, Facebook pre celé naše portfólio
- analýza kampaní a ich efektívne riadenie na základe určených KPi
- spolupráca s obchodným a marketingovým oddelením pri tvorbe kampaní

- práca s neobmedzeným rozpočtom
- super plat založený na cieľoch
- nebudete sa venovať len Slovensku, ale aj Česku, Maďarsku, Poľsku a iným krajinám, kde pôsobíme
- kvalitné technické zázemie
- školenia a vzdelávanie sa

Prosíme, pošlite nám spolu so svojim CV aj motivačný list. Čo ste dosiahli, na čom ste mali možnosť pracovať a čo aplikujete u nás pre zlepšenie.

Naša ponuka je veľmi motivujúca a garantujeme po zaučení nadštandardný plat. Čím viac skúseností máte, tým sa Vaše šance zvyšujú.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti so správou ppc kampaní majú pre nás veľké +
- prehľad v online marketingu
- schopnosť neustále sa učiť, učiť a učiť

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2675007  Dátum zverejnenia: 3.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-1500