Produktový manažér pre MP3.sk a ProGamingShop.sk

ARAŠID spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Najneskôr 01.08.2020
900 - 2 000 EUR/mesiacV skúšobnej dobe je nástupný plat 800 EUR mesačne, avšak je možná dohoda na zmluve bez skúšobnej doby. K základnej mzde sa pripočítavajú variabilné zložky na mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze, s výškou závislou na plnení plánou a KPI's. Horná hranica mzdy nie je striktne limitovaná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jeden z najvýznamnejších slovenských obchodníkov videohernými produktami, a takisto s mobilnými telefónmi, príslušenstvom k nim a s malou spotrebnou elektronikou.
Naše produkty a služby predávame cez e-shopy vo viacerých európskych krajinách, aj cez 18 našich predajní na Slovensku.

Hľadáme aktívneho, dynamického a zanieteného produktového manažéra, ktorý je v oblasti nášho podnikania ako "ryba vo vode".
Ak máte obchodného ducha, ste zameraný na výsledky a túžite neustále rásť, poďte budovať svoju kariéru k nám.

Vaša práca bude pozostávať predovšetkým z týchto činností:
• Starostlivosť o zverené portfólio produktov v našich predajniach a e-shopoch.
• Komunikácia s obchodnými partnermi.
• Vyhľadávanie nových produktov a ich zaraďovanie do našej ponuky.
• Vyraďovanie už nedostupných produktov.
• Tvorba cenovej stratégie na základe dôverného poznania trhu a konkurencie.
• Kontrola priebehu vybavovania objednávok.
• Tvorba listingu a vystavenia tovaru v predajniach, ich každodenné udržiavanie v aktuálnom stave.
• Spolupráca s marketingovým oddelením pri tvorbe kampaní na podporu predaja.
• Nákup tovaru, udržiavanie vhodnej výšky zásob v skladoch, kontrola optimálnej obrátky zásob.
• Riešenie zložitejších situácií so zákazníkmi, spolupráca s reklamačným oddelením, skladom a zákazníckou podporou.
• Ostatné súvisiace pracovné úlohy podľa pokynov nadriadených pracovníkov.

Prirodzenou súčasťou Vašej práce bude osobná spoluzodpovednosť za plnenie plánovaných finančných ukazovateľov spoločnosti, od ktorej sa bude odvíjať Vaša odmena.

• Významná časť Vášho príjmu bude závislá na úrovni plnenia Vašich obchodných plánov a plánov celej firmy.
Úspech vo Vašej práci znamená úspech aj pre nás a vieme to náležite oceniť.
• Pracovať budete v zaujímavom a vzrušujúcom prostredí technologických nadšencov.
• U nás budete mať možnosť posúvať sa vo svojej obchodníckej kariére stále vyššie.
• Sme zameraní na výkon a plnenie cieľov, nebudeme Vám počítať odpracovaný čas na minúty, riadiť Vaše osobné voľno a doprajeme Vám dostatok voľna na odpočinok, aj nad rámec pracovno-právnych predpisov.
• V horúcom lete určite oceníte klimatizovanú kanceláriu, alebo kedykoľvek dostatok bezpečného parkovacieho miesta pri svojom pracovisku, a to nielen pre autá, ale aj pre bicykle.
• Naše sídlo je blízko centra Banskej Bystrice, všetky dôležité miesta máte v dosahu 15 minút chôdze.
• Po dohode umožňujeme aj prácu z domu, pravidelná prítomnosť na pracovisku je však potrebná.
• Pre športovo zameraných kolegov ponúkame MultiSport kartu za výhodných podmienok.
• Samozrejmosťou sú výrazné zľavy na nákup tovaru z našej ponuky.

Do výberového konania zaradíme len uchádzačov, ktorí nám pošlú svoju žiadosť o zamestnanie, štruktúrovaný životopis a zaujímavý motivačný list, v spisovnej a zrozumiteľnej slovenčine alebo aj v angličtine / nemčine.
Dokumenty prosíme posielať výhradne na uvedenú e-mailovú adresu pod značkou Produktový manažér.
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo ekonomické vzdelanie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca, produktový manažér.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pre Váš úspech na ponúkanej pozícii je najdôležitejší obchodný duch, neutíchajúci pracovný elán a samostatnosť.
• Výhodou pre získanie pracovného miesta je prax v predaji, obchode, na pozícii obchodný zástupca, či produktový manažér, nie je to však podmienkou.
• Dobrá orientácia v segmentoch gamingu, mobilných telefónov, prehľad v príslušenstve k mobilným telefónom a v spotrebnej elektronike všeobecne je nevyhnutnosťou.
• Každý Váš obchodný partner ocení schopnosť bezprostrednej a úprimnej komunikácie, slovom aj písmom.
• Dôležité je aj dobré ovládanie základnej ekonomickej agendy a suverenita pri práci s PC, kancelárskymi, tabuľkovými aplikáciami a skladovou databázou alebo aspoň Vaše schopnosti rýchlo si tieto znalosti rýchlo osvojiť.

Sme silno rastúca a finančne stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už vyše 20 rokov.
Prevádzkujeme internetové obchody a 22 predajní v obchodných centrách po celom Slovensku.
Zameriavame sa hlavne na predaj mobilných telefónov, príslušenstva k nim, PC a videohier, herných konzol a príslušenstva k nim.

Na Slovensku sme pôsobili pod značkou MP3.sk a ProGamingShop.sk a od roku 2021 pôsobíme pod novou značkou PlayGoSmart - www.pgs.sk.

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny playgosmart.cz / pgs.hu v Česku a Maďarsku.
Pracujeme na expanzii na ďalšie trhy v okolitých krajinách.

ARAŠID spol. s r. o. je členom medzinárodného koncernu Elko Group pôsobiaceho v 16 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 248979  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac