Predajca hier, herných konzol a mobilov - Bratislava, Lučenec, Trenčín, Poprad

ARAŠID spol.s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Trenčín, Lučenec, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
05.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
650 - 900 EUR/mesiac, brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj PC hier, hier pre herné konzoly (PlayStation, Xbox, Nintendo).
- Predaj herných zariadení (PlayStation, Xbox, Nintendo).
- Predaj herného príslušenstva.
- Predaj mobilných telefónov a príslušenstva.
- Vybavovanie objednávok vytvorených cez naše internetové obchody
www.ProGamingShop.sk a www.MP3.sk.
- Vykupovanie mobilných telefónov, hier a herných zariadení.
- Inventúry a reklamácie výrobkov.
- Vystavovanie a oceňovanie tovaru.
- Udržiavanie poriadku a merchandisingu v predajni.
- Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty.
- Reporting.
- Obsluha zákazníkov a odborné poradenstvo.
- Práca na zmeny.

- Možnosť nákupu za zamestnanecké zľavy.
- Práca na plný aj skrátený úväzok.
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve.
- Zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore.
- Motivujúci systém odmeňovania.
- Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá prevádzkuje internetové obchody www.ProgamingShop.sk a www.MP3.sk.

Do sprievodného textu alebo predmetu e-mailu UVEĎTE MESTO, v ktorom máte záujem pracovať.

Prosíme, uveďte čo najviac informácií o vás do MOTIVAČNÉHO LISTU, v čom sa vyznáte a aké sú vaše prednosti v hráčskom svete a mobilných technológiách, skúsenosti a prax so servisom mobilných telefónov.
Bez týchto informácii nie je možné zaradiť váš životopis do výberu.
Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov s motivačným listom.

V prípade záujmu Vás budeme spätne kontaktovať s upresnením termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Požadujeme výbornú znalosť a orientáciu v aktuálnom dianí vo svete hier, herných konzol a mobilov.
- Príjemné vystupovanie a komunikácia s luďmi.
- Výhodou sú skúsenosti s predajom, predajné zručnosti.

Na Slovensku prevádzkujeme internetové obchody a 13 predajní v obchodných centrách zameraných na predaj hier http://www.ProGamingShop.sk/ a mobilných telefónov http://www.mp3.sk/
Počet zamestnancov približne 100

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny v ČR, Maďarsku a Poľsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lazovná 69
974 01 Banská Bystrica
ID: 2277091   Dátum zverejnenia: 23.11.2016