Hotline internetového obchodu MP3.sk a ProGamingShop.sk

ARAŠID spol.s.r.o.

Miesto práce
Lazovná 69, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
470 - 630 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka ktorý bude celý deň len vysedávať v kancelárii a rozprávať sa so zákazníkmi :-)

Ale vážne, čo je náplňou práce tejto pozície ?

Zákazníci nám volajú a potrebujú zistiť informácie, ktoré máme u nás v systéme, poradiť, či pozmeniť objednávku.
Takže celý deň poskytovanie informácií zákazníkom a ich servis.
Hľadáme pozitívneho človeka, ktorý aj cez telefón vyčarí úsmev na tvári volajúcemu na druhej strane linky :-)

Ak máš rád komunikáciu s ľudmi, budeme radi ak sa nám ozveš. Hľadáme ťa.

- mladí kolektív
- zamestnanecké zľavy a benefity
- stravné lístky
- stabilná práca na plný úväzok

V prípade záujmu zašlite svoj životopis emailom na dobrikova@arasid.sk. Najlepšie o sebe napísať čo najviac informácií, kľudne záujmy, opísať predchádzajúcu prácu, môže byť aj fotka (ale len usmiata) :-) Keďže nemôžeme na pohovor pozvať všetkých, buďte iný. Kontaktovať budeme LEN uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - expert
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné schopnosti ústne aj písomne
- znalosť hier, mobilov, príslušenstva výhodou
- dobrá orientácia v dianí herného a mobilného sveta
- pro-zákaznícky orientovaný typ človeka, rád pomáha druhým, empatický
- odolnosť voči stresu

Na Slovensku prevádzkujeme internetové obchody a 13 predajní v obchodných centrách zameraných na predaj hier http://www.ProGamingShop.sk/ a mobilných telefónov http://www.mp3.sk/
Počet zamestnancov približne 100

Prevádzkujeme tiež internetové obchody so špecializáciou na hry a mobilné telefóny v ČR, Maďarsku a Poľsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARAŠID spol. s r.o.
Lazovná 69
974 01 Banská Bystrica
ID: 1096497   Dátum zverejnenia: 6.10.2016