Nutriční terapeut/asistent pro provozní stravování

ARAMARK, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nutriční terapeut/asistent do nemocničního stravování

Pro naše provozní restaurace v Praze v areálu nemocnice na Bulovce a rovněž i v Nemocnici Kladno hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici NUTRIČNÍHO TERAPEUTA/TKA případně NUTRIČNÍHO ASISTENTA.

NÁPLŇ PRÁCE:

zodpovídá, řídí a kontroluje práci v oblasti dietního a závodního stravování
komunikace s klientem
spolupracuje s vedoucím výroby (šéfkuchařem) na optimální skladbě stravy pro pacienty
zpracovává receptury dietních jídel
sestavuje jídelní plán pro stanovené období
spolupracuje s vedením nemocnice a jednotlivými odděleními na sestavování jídelníčku
administrativní podpora spojená s nutriční terapií

Požadavky:

SZŠ/VOŠ – obor nutriční terapeut, dietní sestra
praxe na obdobné pozici výhodou
profesionální přístup
schopnost pracovat v týmu

Místo výkonu práce:

Praha 8 – Bulovka, Nemocnice Kladno
Pracovní doba:

Nerovnoměrně rozložená, krátký/dlouhý týden, 40 hod/týdně možnost od pondělí do pátku.

Nabízíme:

zázemí stabilní firmy
práci na HPP
cenově zvýhodněné stravování
slevy na nákup produktů a služeb u smluvních partnerů
odměna až 10000 Kč za doporučení nového zaměstnance
věrnostní odměny a prémie
možnost profesního vzdělávání, zajištění akreditačních kurzů
v případě stěhování nabízíme příspěvek na ubytování

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a staňte se členem našeho týmu.

Nástup:

Ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2885077  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.