Produktový manažér

ARAD Slovakia, s.r.o.

Alžbetina 41, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé mzdové hodnotenie podľa prínosu a výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ARAD Slovakia s.r.o. realizuje komplexné projekty, od návrhu technického riešenia, montáže a uvedenie do prevádzky až po následný servis, pre optimalizáciu tlakového a prietokového manažmentu vodovodných systémov. Do svojho tímu hľadáme šikovného a technicky zdatného kolegu na pozíciu PRODUKTOVÝ MANAŽÉR, ktorý má skúsenosti v oblasti riadenia tlaku a regulácie prietoku.

Úlohy, ktoré na vás čakajú:
• technická analýza požiadaviek zákazníkov a existujúceho stavu prevádzky (pri optimalizácii starších prevádzok);
• návrh technického riešenia požiadavky a výber optimálneho riešenia;
• podieľanie sa na realizácii projektov;
• komunikácia so zákazníkmi, projektantmi a dodávateľmi pri realizáciu projektu;
• technické poradenstvo a podpora pri realizácii projektov;
• spracovanie technickej dokumentácie.

Na tejto pozícii očakávame kandidáta, ktorý:
• má technické znalosti a prax v oblasti problematiky riadenia a regulácie tlaku vody;
• pozná platnú legislatívu v danej problematike;
• má analytické a technické myslenie pre analýzu a návrh riešenia;
• aktívne komunikuje anglicky;
• je rozhodný a zvláda vyjednávanie aj riešenie konfliktov;
• má zmysel pre samostatnú prácu a je schopný prevziať zodpovednosť;
• rád prijíma výzvy a pracuje s modernými technológiami;
• zvláda aj vysoké pracovné tempo.

V našom tíme ponúkame:
• perspektívnu prácu s jedinečnými a modernými technológiami;
• spoluprácu so svetovými lídrami vo vývoji a výrobe vodárenských technológií;
• možnosť odborného rozvoja v oblasti vodných technológií;
• etické a motivujúce pracovné podmienky;
• otvorenú komunikáciu a spoluprácu pri riešení úloh a problémov;
• pružnú pracovnú dobu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodárenské technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť zameraná na predaj technických produktov a realizáciu projektov aplikovaním inovatívnych a jedinečných vodárenských technológií v oblastiach úpravy pitnej vody, čistení odpadových vôd, úpravy a spracovanie vody pre poľnohospodárstvo a priemysel, ako aj tlakového a prietokového managementu a diaľkového odpočtu dát.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2986434  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé mzdové hodnotenie podľa prínosu a výsledku