Reagujte bez životopisu

Odborný montážny pracovník a servisný technik, stavebné práce okolo bazénov.

Ing. Ján Bartal - Aquapond

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis bazénov, stavebné práce okolo bazénov.

Zaujímavá práca, výplata týždenne, mesačný zárobok 1100-1400 Eur (závisí od počtu odpracovaných hodín), ubytovanie a školenie zabezpečíme, práca vykonávaná väčšinou na západnom Slovensku, flexibilná práca,

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, čestnosť, pracovitosť, zmysel pre detaily, vodičský preukaz, bezúhonnosť, vysoké pracovné nasadenie, vzťah k prírode.

Realizácia bazénov a prestrešení, stavebné práce pri výstavbe bazénov, ochodná činnosť, eshop.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3021726  Dátum zverejnenia: 16.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac