Predajca cez Eshop, evidencia skladu, predaj produktov a služieb

Ing. Ján Bartal - Aquapond

Miesto práce
Orechová Potôň
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám samostatnú a spoľahlivú osobu na predaj tovarov a služieb cez Eshop, pre administratívnu prácu, pre vedenie skladových zásob, príjem a odosielanie balíkov, predaj produktov a služieb. Miesto výkonu práce je Orechová Potôň okres Dun. Streda. Komunikácia v slovenčine a v maďarčine slovom a písmom. Znalosť nemčiny výhodou.

Výplata týždenne, plat 700- 1200 Eur, výška platu závisí od počtu odpracovaných hodín a výšky výkonnostných prémií. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, férový prístup, dlhodobú stabilnú prácu, ubytovanie zabezpečíme.

V prípade záujmu prosím kontaktovať nás na tel čísle 0915578546, 0911545479 mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky: komunikatívnosť, samostatnosť, pracovitosť, precíznosť, znalosť word a excel, spoľahlivosť, vodičský preukaz B, znalosť maďarčiny vítaná.

Realizácia bazénov a prestrešení, stavebné práce pri výstavbe bazénov, ochodná činnosť, eshop.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2903228  Dátum zverejnenia: 22.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac