Plavčík

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plavčík zodpovedá za bezpečnosť klientov v plaveckých a relaxačných bazénoch, za poriadok v bazénoch a ich okolí, v prípade potreby zasahuje a poskytuje prvú pomoc

- perspektívne zamestnanie a zaujímavá práca v špičkovom
zariadení známej spoločnosti s veľkým rozvojovým
potenciálom a s priestorom pre profesionálny a osobný rozvoj
- široký priestor pre profesionálnu sebarealizáciu a uplatnenie
pozitívnych nápadov a myšlienok
- práca v mladom a dynamickom kolektíve;
- príjemné pracovné prostredie;
- možnosť využívať zariadenia spoločnosti;
- závodné stravovanie;
- iné výhody

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním žiadosti nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

-certifikát plavčíka – kurz plavec, záchranár VZSSCK ( bronz)
-prax najmenej jednu sezónu vítaná
-prirodzená orientácia na zákazníka a plnenie jeho potrieb
-znalosť anglického, poľského jazyka výhodou

Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, s rozvíjajúcou sa sieťou hotelov a služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 475040  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac