IT Technik

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Športová 1397/1, okres Poprad
Termín nástupu
01.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT teamu hľadáme samostatného zodpovedného IT technika– administrátora, ktorý bude zodpovedný za kompletnú prevádzku IT na pracovisku:

- inštalácia a konfigurácia pracovných staníc
- inštalácia, konfigurácia a správa tlačiarní
- riešenie incidentov LAN a WiFi siete v spolupráci s dodávateľom
- správa a riešenie incidentov s prístupovým systémom akvaparku
- správa užívateľov v AD, ExchangeOnline, ERP a ďalších produkčných systémov
- správa prístupových systémov hotela a ďalších objektov
- evidencia a riešenie incidentov v internom CRM systéme, užívateľská podpora pre zamestnancov spoločnosti
- monitoring dostupnosti služieb
- monitoring záloh
- operatívne riešenie a plnenie úloh podľa potreby
- aktívna komunikácia s dodávateľmi

- preplácanie nadčasových hodín
- príplatky za prácu cez víkendy a štátne sviatky,
- firemný mobilný telefón, firemný notebook
- poukazy na relax
- koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky:
- Minimálne Stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru
- Min. 2 roky praxe z podobnej pozície sú výhodou
- Anglický jazyk B2
- Vodičské oprávnenie skupiny B
- Samostatné jednanie a vystupovanie
- Aktívny prístup k riešeniu problémov s orientáciou na ich vyriešenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, s rozvíjajúcou sa sieťou hotelov a služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3117305  Dátum zverejnenia: 3.1.2018