Čašník/čašníčka - nový hotel Horizont Resort **** aj s ubytovaním

AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Športová 1397/1, 058 01 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hotel Horizont Resort **** je novootvorený hotel v Starej Lesnej, vo Vysokých Tatrách. Viac informácií na www.horizontresort.sk

Hlavnou pracovnou náplňou čašníka/čašníčky je obsluha hostí. V rámci svojich pracovných povinností vykonáva tieto práce:
• Pripravuje stredisko pred začatím prevádzky.
• Kontroluje stav zásob na stredisku z predošlej zmeny a stará sa o ich doplnenie
• Zodpovedá za správnu a rýchlu obsluhu hostí, správne zadelenie prác spolupracovníkom na stredisku.
• Dodržiava náležitosti a predpísané štandardy kvality,
• Víta hosti , preberá od nich objednávky, v styku s hosťami sa správa úctivo a snaží sa objednávku čo najrýchlejšie vybaviť a vyúčtuje ju predpísaným spôsobom (účet z registračnej pokladnice).
• Ovláda a využíva registračnú pokladnicu, zabezpečuje registráciu expedovaného tovaru a zodpovedá za ňu.
• Dodržiava zásady statočnosti predaja a správne vydáva peniaze.
• Dodržiava termíny podávania jedál
• Dodržiava zásady stolovania.
• Zabezpečuje riadne vybavenie a estetické usporiadanie svojho pracoviska.
• Pri každej zmene v nápojovom lístku, vo vinnej karte, v jedálnom lístku je povinný to konzultovať s daným vedúcim úseku, aby vedel správne posúvať informácie.
• Dodržiava predpísané štandardy zariadenia pre obsluhu a styk s hosťom.
• Zodpovedá za správnu úpravu jedál podávaných a na bufetových stoloch, dbá o ich dobrý vzhľad.
• Zabezpečuje rýchly a odborný zber použitého inventáru a úpravu stolov.
• Kontroluje úpravu, kvantitu a kvalitu podávaných jedál.
• Stará sa o úpravu a čistotu a dôslednú pripravenosť srealizáciu spoločenského podujatia charakteru raut, banket, recepcia ... .
• Dbá o osobnú hygienu a čistotu pracovného odevu.

Novootvorený Horizont Resort **** je novinkou zimnej sezóny v Tatrách. Hotelový komplex ponúka okrem ubytovania služby reštaurácie, lobby baru, cognac & cigar baru a kongresovej turistiky. Najmodernejšie vybavenie, služby a kvalita sú základným pilierom nášho hotela. Hotel patrí do portfólia služieb AquaCity Poprad. Zamestnancom ponúkame stabilné zamestnanie a dlhodobý pracovný pomer, v spoločnosti so zahraničnou účasťou a maximálnou kvalitou služieb. Zamestnancom ponúkame atraktívny vzdelávací a odmeňovací systém, bohatý sociálny program a pracovné skúsenosti v špičkovej spoločnosti v cestovnom ruchu na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vášeň pre gastronómiu a osobný záujem o ponúkanie najlepších možných služieb.

Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej v cestovnom ruchu a službách, s rozvíjajúcou sa sieťou hotelov a služieb.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1126266  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou