Čašník/barman

AQUAPARK KOVÁČOVÁ, s.r.o.

Miesto práce
Kúpeľná ul, 962 37 Kováčová, Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha hostí v reštaurácii a bare pri bazéne
príprava miešaných drinkov a nápojov z čerstvého ovocia
hmotná zodpovednosť
zodpovednosť za vedenie pokladne

Vybraní uchádzači spĺňajúci kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár,čašník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii výhodou
príjemné vystupovanie a nekonfliktné správanie
zmysel pre poriadok a precíznosť
právna bezúhonnosť
zdravotný preukaz
časová flexibilita

Spoločnosť je prevádzkovateľom prírodných liečebných kúpeľov. Spoločnosť AQUAPARK KOVÁČOVÁ, s.r.o. je prevádzkovateľom Holidayparku Kováčová -bývalé Termálne kúpalisko Kováčová, ktoré je momentálne otvorené už celoročne, vďaka dobudovanej interiérovej časti, v ktorej sa nachádzajú pokladne, šatne, reštaurácia, bar, detský kútik, tobogán a bazény rôzneho druhu. Počas letných prázdnin sú k dispozícií aj vonkajšie bazény s gastro službami, animácie prebiehajú v celom areáli a vo vybraných dňoch aj za prítomnosti DJ, či externých eventových firiem. Naše služby sú zamerané predovšetkým na rodiny s deťmi a starších ľudí, ktorým sa snažíme programovo (Aqua & Fit program, animácie) spríjemniť chvíle relaxu v našich termálnych bazénoch.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kúpeľná 76/70
96237 Kováčová
ID: 1647181   Dátum zverejnenia: 23.11.2016