Pracovník predajne

AQUACENTRUM SK s.r.o.

Miesto práce
Žilinská 49, Piešťany
Termín nástupu
02.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Predaj a poradenstvo na maloobchodnej predajni s odborným sortimentom typu Voda-Kúrenie-Plyn-Sanita
2. Zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom
3. Komunikácia s inštalatérmi, ponúkanie akciových cien a výrobkov
4. Kontrola skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob.
5. Kontrola vystavenia svojho sortimentu na predajni
6. Vypracovanie cenových ponúk a príjem objednávok
7. Pracovná doba Pondelok - Sobota
8. Prezentácia sortimentu firmy
9. Riešenie obchodných prípadov
10. Práca v tíme
Nejedná sa o pozíciu obchodného zástupcu!

- práca v stabilnej spoločnosti
- základný plat + bonusy - vždy načas
- práca v priateľskom kolektíve
- potrebné zaškolenie
- 13. a 14. plat v prípade dobrých hosp. výsledkov

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, neváhajte nám zaslať svoju žiadosť spolu so životopisom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý má nasledujúce skúsenosti, zručnosti a schopnosti:
- záujem o prácu v oblasti VODA-KÚRENIE-PLYN, skúsenosti vítané
- obchodné skúsenosti a schopnosť komunikovať a ponúkať sortiment
- vynikajúci zákaznícky servis a medziľudské komunikačné schopnosti,
- ochota pracovať keď je to treba
- úplné stredoškolské vzdelanie
- osvedčené organizačné a analytické schopnosti,
- využiť vlastnú iniciatívu a prevziať zodpovednosť za vlastné príkazy
- kreativita a otvorenosť,
- všestrannosť a samostatnosť pri plnení úloh
- schopnosť komunikovať v anglickom alebo nemeckom jazyku výhoda ale nie je podmienka
- odolnosť voči stresu.
- nebránime sa ani šikovnému absolventovi, technickému typu, ktorý sa nebojí učiť sa a bavil by ho predaj sortimentu technického typu ako čerpadlá atď.

Viac informácii o nás nájdete na www.aquacentrum.sk
AQUACENTRUM prevádzkuje v Piešťanoch na Žilinskej 49 (na Vŕšku – hlavná cesta Bratislava -Žilina) na ploche vyše 1 500 m2 najväčšiu slovenskú špecializovanú predajňu čerpadiel so širokou ponukou vodární, čerpadiel, nádrží, príslušenstva a náhradných dielov (okrem toho v predajni ponúkame aj široký sortiment sanitárnej, vykurovacej a záhradnej techniky, inštalačných materiálov a i. ).
Okrem toho vykonáva veľkoobchodný predaj s pôsobnosťou po celom Slovensku
- hlavnou činnosťou je predaj čerpacej techniky, ale ponúka aj široký sortiment z iných oblastí
- zastupuje na slovenskom trhu viacerých zahraničných výrobcov (predovšetkým z Európskej únie) a priamo dováža ich výrobky (Taliansko, Nemecko, Česko, Poľsko, ....)
- zabezpečuje distribúciu výrobkov viacerých slovenských výrobcov
- zabezpečuje špecializovaný servis čerpadiel a ND

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Žilinská 49
92101 Piešťany

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2560756   Dátum zverejnenia: 30.11.2016