Pracovník maloobchodu -predajňa Dom a Záhrada

AQUACENTRUM SK, s.r.o.

Miesto práce
N.Teslu 23, Piešťany
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Predaj a poradenstvo na maloobchodnej predajni s odborným sortimentom pre dom a záhradu (kvetináče, hnojivá, postrekovače, záhradná chémia, pletivá atd.)
2. Zabezpečovanie spokojnosti zákazníka, kvality obsluhy na predajni, poradenstvo zákazníkom
3. Kontrola skladových zásob a výsledkov inventúr, optimalizácia skladových zásob.
4. Kontrola vystavenia svojho sortimentu na predajni
5. Pracovná doba Utorok - Sobota
6. Práca v tíme
Nejedná sa o pozíciu obchodného zástupcu!

- práca v stabilnej spoločnosti
- základný plat + bonusy - vždy načas
- 13. a 14. plat v prípade dobrých hosp. výsledkov

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, neváhajte nám zaslať svoju žiadosť spolu so životopisom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý má nasledujúce skúsenosti, zručnosti a schopnosti:
- záujem o prácu v oblasti predaja Zahradných potrieb, skúsenosti vítané
- obchodné skúsenosti a schopnosť komunikovať a ponúkať sortiment
- vynikajúci zákaznícky servis a medziľudské komunikačné schopnosti,
- ochota pracovať keď je to treba
- kreativita a otvorenosť,
- všestrannosť a samostatnosť pri plnení úloh
- odolnosť voči stresu.
- nebránime sa ani šikovnému absolventovi napr. Zahradníckej školy

Viac informácii o nás nájdete na www.aquacentrum.sk
AQUACENTRUM prevádzkuje v Piešťanoch na Žilinskej 49 (na Vŕšku – hlavná cesta Bratislava -Žilina) špecializovanú predajňu čerpadiel so širokou ponukou vodární, čerpadiel, nádrží, príslušenstva a náhradných dielov .
Okrem toho prevádzkuje maloobchodnú predajňu so sortimentom pre Dom a Záhradu na N.Teslu. Predajňa sa nachádza na ploche 800 m2 v Piešťanoch pri TESCO s vlastným parkoviskom (červená budova Centrum Dom a Záhrada)

Viac info na www.aquacentrum.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AQUACENTRUM SK s.r.o.
Žilinská 49
92101 Piešťany

Kontakt

ID: 2560756   Dátum zverejnenia: 26.4.2017