Manažér obchodu a služieb

AQUA trade Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Jesenského 55, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna komunikácia so zákazníkmi,
- monitorovanie prideleného regiónu,
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie zákazníkov,
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- zabezpečovanie externých komunikačných aktivít,
- budovanie dobrých vzťahov,
- tvorba a inovácia produktového portfólia
- monitorovanie trendov a analýza trhu,
- navrhovanie, príprava a koordinácia výjazdov za zákazníkmi,
- sledovanie efektivity svojej komunikácie so zákazníkmi a vyhodnocovanie jej úspešnosti,
- príprava, spracovanie a pomoc pri tvorbe propagačných materiálov.
- aktívna účasť na marketingových a PR aktivitách spoločnosti,
- tvorba a riadenie marketingových a predajných stratégií spoločnosti.

- Flexibilné odmeňovanie bez finančného stropu plus stabilný fix,
- motivačný mzdový systém,
- existujúca široká databáza zákazníkov,
- pravidelné školenia pre kariérny a osobnostný rast,
- služobný automobil, telefón, tablet,
- dynamické prostredie bez stereotypu,
- možnosť odborného a osobnostného rastu,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie vzniknutých situácii,
- viac na osobnom pohovore.

Možnosť pracovať v rámci celého územia Slovenska, spoločnosť funguje celoročne na celom území nakoľko úprava vody a jej kvalita je stále sa rozvíjajúci segment, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu s flexibilnou pracovnou dobou a mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre firmu, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania v oblasti úpravy vody, nových technológií, komunikácie atď.

Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 902 905 340.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, obchodný, marketingový

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Základná znalosť marketingových, obchodných, technických nástrojov a procesov,
- komunikačné zručnosti, schopnosť vyjadrovania sa,
- príjemné vystupovanie a príjemná komunikácia s existujúcimi aj potenciálnymi zákazníkmi
- organizovanie a plánovanie práce,
- pozitívny a proaktívny prístup,
- analytické myslenie,
- finančná a ekonomická gramotnosť,
- tvorivosť a kreativita,
- flexibilnosť,
- vyjednávacie schopnosti,
- rozhodovanie,
- samostatnosť.

Sme rodinná slovenská spoločnosť s celoslovenská pôsobnosť a 22 ročnou tradíciou, ktorej hlavným zameraním je komplexná úprava vody a garanciou kvality dosahovaných preukázateľných výsledkov na viac ako 20 tisícovom počte zákazníkov.

Hlavná oblasť spoločnosti: analýza vody, poradenstvo, montáž, servis so zameraním na komplexnú úpravu/doúpravu vody pre účely pitnej, úžitkovej vody. Vody v rôznych technologických procesoch, pre priemysel, energetiku, poľnohospodárstvo, farmaceutický priemysel.

Cieľom našej spoločnosti je zabezpečiť kvalitnú pitnú a úžitkovú vodu čo najširšej verejnosti a tak zlepšiť zdravotný stav obyvateľstva. Kladieme vysoký dôraz na prevenciu a informovanosť o dôležitosti pitného režimu u detí a dospelých.

Chceme vybudovať u ľudí všetkých vekových kategórií podvedomý vzťah k vode ako prírodnému bohatstvu a základu života na Zemi.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3066277  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou