Inštruktor plávania detí

aqua baby MOBIK

Miesto práce
Poliklinika Ružinov, Ružinovská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
september 2019
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 12 EUR/hod.8

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozmýšlaš ako par krát do týždňa vypadnúť z domu, alebo si vyplniť prázdne miesto a privyrobiť si popri inej práci, škole, rodine?
Rada by si bola/bol súčasťou rodinného kolektívu Mobičiek, baby klubu, ktorý je na trhu už 10 rokov? Naviac by si chcel/a získať bonus vo forme vzdelávania a iných benefitov?
Ak si aspoň na jednu otázku odpovedal/a „áno“ a cítiš jemné vibrácie, že táto ponuka by mohla byť pre teba, čítaj ďalej. Možno si pre nás tá pravá „rybka do vody“. :))

Inštruktorka "plávania" dojčiat, batoliat 4 mesiacov do 4 rokov
Inštruktor predplaveckej prípravy deti vo veku 4-7 rokov
Hľadáme kolegyňku, kolegu na poobedné, večerné a sobotné, víkendové služby.
Nezáleží, či máš 0 alebo 12 rokov praxe. Budeme vyberať srdcom a podľa toho, či uvidíme, že chceš s nami pracovať a máš snahu byť súčasťou Mobik rodiny.

- Pozícia vhodná najmä pre zdravotníčky so zameraním na pohyb, sestričky z detského oddelenia, rehabilitačné pracovníčky, pracovníčky zo škôlky, jasiel, tréner(ka) plávania detí, psychologičky so zameraním na psychomotoriku, špeciálna pedagogika.
- Prednosť budú mať inštruktori s praxou v aqua baby
- Schopnosť samostatne viesť cvičenia, lekcie vo vode, spievať detské pesničky v bazéne počas cvičení.
- Základy Prvej Pomoci pre deti. Vedenie administratívy, práca s pc, práca s rezervačným systémom, účasť na porade raz mesačne.
- kolegialita a tímova práca

Firemné akcie, vzdelávanie, poistenie, Mobik tím, rodinné prostredie, možnosť prenájmu wellness priestorov na sukromne účely po dohode

Informácie o výberovom konaní

Ako sa stať naším kolegom?
Povedz nám, aké sú Tvoje skúsenosti s prácou s deťmi a prezraď, prečo chceš pracovať na tejto pozícii.
Prečo práve ty si tá “pravá rybka do Mobik vody” :-)

Motivačný list a CV/ životopis.
Zašli spolu s fotkou (portrét) v elektronickej forme na e-mail.

Vybraní uchádzači absolvujú osobný pohovor, v rámci ktorého sa porozprávame a zistíme, či medzi nami funguje "chémia".
Následne zaškolenie podľa dohody (okamžité zaúčanie je výhodou, hospitácie, práca v bazéne) majiteľkou baby klubu a kolegyňami.
Možnosť zúčastniť sa akreditovaného školenia asociácie Vodné deti Slovensko na jeseň 2019.
Preplatenie 50% kurzovného.
Po dohode aj iné možnosti financovania vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Rád(a) spolupracuješ s ľudmi a Tvojou prednosťou je ústretovosť, príjemné vystupovanie, komunikácia s klientom, rodičmi a prirodzená láska k deťom? Skús pracovnú pozíciu, ktorá je jedna z najkrajších, nevšedných, no zároveň zodpovedných prác. Je hlavne pre záujemcov, ktorí majú záujem poskytovať služby a poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravý vývoj malých detí.

V MOBIKu organizujeme kurzy "plávania" dojčiat, batoliat a detí predškolského veku od 4mes do 7 rokov.
Dojčenecké a batoliace "plávanie" je pohybová a sociálna aktivita rozvíjajúca aj komunikačné schopnosti dieťatka. Pri správnej manipulácii sa dá vodné prostredie využiť v prospech psychomotorického vývoja. Nejde nám o "športové" výkony, ale hlavne o spokojnosť strávených chvíľ vo vode, kde sa výrazne rozvíja kontakt dieťatka a rodiča.
Predplavecká výuka pre 4-7 ročné deti je tvorivou činnosťou, ktorá bude o to úspešnejšia, čím viac sa priblíži schopnostiam dieťaťa. Je to pohybová a sociálna aktivita bez prítomnosti rodiča v bazéne. Cieľom je zoznámiť deti s vodným prostredím, naučiť ich základy plaveckých zručností a pripraviť ich na následný vstup do veľkého bazéna a plavecký tréning.

Máme svoj jedinečný organizačný systém, ktorý nám zľahčuje spoluprácu.

Organizujeme aj kurzy aqua tehobiku, baby masáže, letné denné tábory, predplaveckú prípravu.
Pripravujeme mokré detské párty aj plávanie morských víl / Mermaiding (aj tohto môžeš byť súčasťou)
www.mobik.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1144439  Dátum zverejnenia: 2.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 12 EUR/hod.8