Zvárač - obrábač kovov

APPLIED PRECISION s.r.o.

Miesto práce
Staviteľská 1, 83104 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zámočnícke práce
- čítanie výrobných výkresov
- zváranie (CO2, TIG)
- sústružnícke a frézarské práce

- pracovný pomer na dobu neurčitú (vrátane 3 mesačnej skúšobnej doby)
- po úspešnom zvládnutí skúšobnej doby zvýšenie nástupnej hrubej mzdy
- 13. a 14. plat vo výške aktuálneho výmeru hrubej mzdy
- jednosmenná prevádzka s pružnou pracovnou dobou
- možnosť odborného rastu (školenia)
- možnosť stravovania v sídle spoločnosti
- stravne lístky - aktuálne 3.40 EUR
- nárok na dovolenku vo výške zákonného nároku v zmysle ZP
- práca v modernej, dynamickej firme s vlastným vývojom, výrobou a predajom produkcie do celého sveta
- priateľský kolektív

Žiadosť so štruktúrovaným životopisom zasielajte na uvedené kontakty. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov, zvárač

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme záujem o prácu a odborný rast, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme, rozhodnosť, schopnosť operatívne riešiť úlohy

Firma zaoberajúca sa vývojom a výrobou presnej meracej techniky a automatizovaných meracích systémov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2889622  Dátum zverejnenia: 12.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou