Projektový manažér pre stavebný koncern

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce pre pobočku gen.dodávateľa významnej rakúskej stavebnej spoločnosti bude:

- zastrešenie procesov vo vzťahu k orgánom a poskytovateľom služieb
- samostatné vedenie stavieb z technikcého, obchodného a personálneho hľadiska
- dodržiavanie a uplatňovanie technologických a bezpečnostných postupov
- prípava plánu zariadenia staveniska a harmonogramu výstavby a ich pravidelná aktualizácia
- organizácia vystavovania faktúr
- dohľad nad vedením stavebného denníka
- preberanie dodávok subdodávateľa
- prijímanie opatrení na zlepšenie výnosnosti

- prémie a odmeny
- služobný automobil
- práca spĺňa všetky atribúty zahraničnej firmy avšak je zachovaná takmer rodinná atmosféra a dobrý kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Firma je súčasťou jedného z najväčších rakúskych stavebných koncernov, ktorý je budovaný na tradícii, skúsenostiach a finančnej stabilite. Už niekoľko desiatok rokov má táto spoločnosť v niekoľkých krajinách EURÓPY široký rozsah činnosti od výstavby železníc, pozemných, dopravných, inžinierskych stavieb a zhotovujú aj stavby na kľúč ako generálny dodávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

- prax na pozícií 5 rokov (v oblasti pozemné stavby)
- znalosť cudzieho jazyka (nemecký výhodou)
- kreatívne a inovatívne myslenie
- flexibilita a asertivita
- schopnosť odolávať tlaku
- seriózne vystupovanie a lojálnosť k spoločnosti

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3012014  Dátum zverejnenia: 12.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivačný