Senior špecialista majetkového poistenia pre firemných klientov

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
ročný plat 25000 až 34000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutej a významnej spoločnosti v Bratislave hľadáme skúseného špecialistu v oblasti sprostredkovania majetkového poistenia pre firemných klientov. Pracovná pozícia sama o sebe nezastrešuje samotnú obchodnú činnosť a získavanie nových klientov. Pozícia je obsadzovaná na trvalý pracovný pomer.

Náplňou práce bude:
- starostlivosť o existujúcich firemných klientov,
- príprava auditu poistných zmlúv pre existujúcich a potenciálnych klientov,
- účasť na obchodných stretnutiach,
- poradenstvo a príprava ponúk pre klientov,
- monitorovanie a analýza poistného trhu,
- odborná podpora obchodného tímu a jeho akvizícií,
- reporting.

- motivačné finančné ohodnotenie,
- fixná mzda + kvartálne a ročné odmeny (ročny plat 25000 až 34000 eur),
- flexibilná pracovná doba,
- odborné školenia,
- služobné auto aj na súkromné účely.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorý spĺňajú kritéria výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre našeho klienta, ktorá sa zameriava na kvalitné a komplexné služby v oblasti poistenia pre firemných a individuálnych klientov. Zabezpečuje nezávislé a objektívne poradenstvo a rešpektuje osobnosť a individualitu podnikateľského subjektu. Spolupracuje so všetkými poisťovňami na Slovenskom trhu a najvýznamnejšími na Českom trhu. Zaisťuje nadštandardné zmluvné podmienky a tým šetrí váš čas a peniaze.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je prax v oblasti neživotného poistenia,
- profesionálne vystupovanie,
- analytické myslenie,
- zmysel pre tímovú prácu,
- zodpovednosť.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2983841  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ročný plat 25000 až 34000 eur