Mechanical Engineer TZB

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
*dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
*dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*zodpovedá za činnosti i časti TZB a technológie stavebných projektov
*pripravuje potrebné dokumenty pre plánovanie, koordináciu a realizáciu daného projektu, kontroluje výkresy spojené s daným projektom
*tlačí, kopíruje a zapisuje výkresy a dokumentáciu
*kontroluje projektovú dokumentáciu
*kontroluje dodávateľov a ich prácu v súlade s platnými zákonmi, právnymi a technickými normami a predpismi
*zúčastňuje sa koordinačných porád
*koordinuje a riadi jednotlivých dodávateľov
*zodpovedá za kontrolu časových plánov
*zodpovedá za kontrolu kvality a množstva dodaného materiálu
*kontroluje a riadi kvalitu a bezpečnosť práce jednotlivých dodávateľov
*vykonáva každodennú inšpekciu staveniska a vedie potrebné záznamy

*práca v nadnárodnej spoločnosti
*odborný a profesionálny rast
*zaujímavé finančné ohodnotenie

*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis v SJ a AJ na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

*zahraničná stavebná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou priemyselných hál

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

*technicke, stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*organizačné a riadiace schopnosti
*zodpovednosť, flexibilita

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 873530  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: *dohodou