Dispečer plánovania dopravy

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Madunice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a operatívne riadenie zverených vozidiel na oddelení dopravy,
- koordinácia vozového parku - kamiónová doprava
- zabezpečuje a zodpovedá za každodenné plánovanie dopravy a denné využitie vozového parku. (cca 20-30 vozidiel na dennej báze).,
- pohotovosť na telefóne max/cca 1x za 4-5 týždňov (nedeľa)

- platové ohodnotenie zohľadňujúce mieru skúseností, zodpovedajúce kvalite vykonanej práce a zázemie silnej a stabilnej spoločnosti,
- možnosť dopravy Senec - Madunice,
- flexibilná pracovná doba

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedna z najvýznamnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne, pôsobiaca vo viacerých krajinách Európy, ktorá aktívnou logistikou reaguje na požiadavky súčasného trhu s dôrazom na environmentálnu stránku podnikania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou,
- flexibilita, plánovacie zručnosti,
- dôslednosť,
- zákaznícky orientovaný prístup,
- logické uvažovanie,
- užívateľskú znalosť SAP - výhodou,
- aktívny vodič.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3106826  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou