Si dobrý v tom čo robíš a nebojíš sa viesť aj iných? Stavebný majster (železobetón)

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje sa v Bratislave a okolí na významných projektoch (výrobné haly, futbalový štadión...)

Náplň práce:
- koordinácia a organizovanie pracovníkov podľa pokynov stavbyvedúceho,
- sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
- vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác,
- realizácia výkonom podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku.

- služobné auto,
- sprostredkovanie bezplatného ubytovania hradeného zamestnávateľom,
- zázemie v stabilnej spoločnosti,
- možnosť výberu pracovnej doby (20 dní v mesiaci + 10 dní voľna alebo 10 dní + 4 dni voľna.)

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stavebná spoločnosť ktorá sa zaoberá realizáciou železobetónových monolitických konštrukcií, bytových, občianskych a priemyselných objektov, stavbou rodinných domov, zatepľovacími systémami a rekonštrukciami jestvujúcich stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo a reality

- hľadáme skúseného majstra s referenciami

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3096548  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou