Tesári/železiari hľadáte novú príjemnú partiu? poďte k nám!

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste tesári alebo železiari a doma vám neponúkli primerane ohodnotenú prácu? Vráťte sa spolu späť na Slovensko a poďte pracovať do Bratislavy. Máme pre vás jedinečnú príležitosť zamestnať sa na trvalý pracovný pomer, či živnosť, blízko rodiny a s motivačným finančným ohodnotením porovnateľným s Vašimi zárobkami v zahraničí. Hľadáme zohraté partie ale i jednotlivcov.

Náplň práce:
- betónovanie, šalovanie, debnenie striech a stropov,
- realizácia manuálnych prác podľa pokynov vedúceho, operatívneho plánu a projektovej dokumentácie.

motivačné finančné ohodnotenie (1000€ až 1400€ v čistom, práca na trvalý pracovný pomer alebo 1400-2000€ na faktúru, práca na živnosť) - hodnotí sa úkolovo,
- sprostredkovanie bezplatného ubytovania hradeného zamestnávateľom,
- zázemie stabilnej spoločnosti a dohodnutých zákaziek,
- práca vo vlastnom tíme (4-5ľudí),
- možnosť výberu pracovnej doby (20 dní v mesiaci + 10 dní voľna alebo 10 dní + 4 dni voľna),
- práca na veľkých projektoch, ktorými sa môžte pochváliť aj v zahraničí (futbalový štadión, haly Volkswagenu...)

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stavebná spoločnosť ktorá sa zaoberá realizáciou železobetónových monolitických konštrukcií, bytových, občianskych a priemyselných objektov, stavbou rodinných domov, zatepľovacími systémami a rekonštrukciami jestvujúcich stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo a reality

- zodpovednosť
- chuť a ochota pracovať

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3096523  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou