Inžinier zákazníckeho servisu

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Región Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*zúčastňuje sa pravidelných stretnutí organizovaných za účelom riešenia reklamácií,
*pripravuje potrebné reporty a dokumentáciu,
*reportuje manažérovi oddelenia montáže,
*komunikuje so zákazníkmi ohľadom reklamácií a požiadaviek na servis výrobkov,
*vykonáva administráciu reklamácie (evidovanie a manažment reklamácií v
informačnom systéme SAP),
*určuje manažment reklamácií a dohliada na ich správne vybavenie,
*vypracováva cenové ponuky a dohliada na opravu produktov vrátených na platený servis,
môže byť vyslaný na servisný zásah (ako technická podpora) priamo u zákazníka (celý svet)

*štedrý rozpočet na odborné vzdelávanie zamestnancov,
*bezplatné interné kurzy angličtiny/taliančiny,
*benefity zo sociálneho fondu na relax, teambuildingové aktivity,
*flexibilný pracovný čas v rámci dňa,
*home office v prípade potreby,
*konkurenčné odmeňovanie, ročný MBO bonus,
*pracovné prostredie a podmienky na vysokej úrovni,
*možnosť odborného rastu

*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected] alebo volajte na +421 905 973 151

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

*strojárske/technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*dobré komunikačné predpoklady,
*predpoklady pre tímovú spoluprácu, schopnosť budovať profesionálne vzťahy s interným a externým zákazníkom,
*flexibilita, samostatnosť a spoľahlivosť,
*technické myslenie,
*ochota cestovať,
*organizácia času a plnenie termínov,
*schopnosť rozumieť technickej a výkresovej dokumentácií,
*prax v oblasti zákazníckeho servisu strojárskej firmy vítaná,
*praktická skúsenosť z oblasti strojárskej výroby vítaná,
*SAP - znalosť vítaná

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3082975  Dátum zverejnenia: 29.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou