Člen skupiny   APPEL GROUP
Stavbyvedúci

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Zodpovednosť za riadenie a kvalitné vykonávanie stavby podľa schválenej dokumentácie a technologických noriem,
- Dodržiavanie a uplatňovanie interných smerníc, kontrolných zoznamov a formulárov,
- Súčinnosť pri príprave stavebných prác,
- Dohľad nad dodržiavaním technologických postupov, dohodnutých termínov, použitím materiálu a nasadením subdodávateľov,
- Dohľad nad vedením stavebného denníka, režijného denníka, záznamu hodín, zoznamov zariadení atď.,
- Technická kontrola faktúr dodávateľov a subdodávateľov,
- Príprava kalkulácie výmer,
- Kontrola realizačnej a detailnej výkresovej dokumentácie,
- Súčinnosť pri kolaudácii a schválení stavby,
- Odovzdanie stavby.
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou, motivačný
Termín nástupu
ASAP
Iné výhody
- Práca v stabilnej spoločnosti,
- Práca v príjemnom kolektíve,
- Služobný automobil, mobilný telefón,
- Stravné lístky
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.8.2017 (ostáva ešte 28 dní)
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Našim klientom je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz
B
- Dobré technické vzdelanie a skúsenosti z oblasti pozemných stavieb,
- Vedomosti o stavebných materiáloch, stavebných postupoch, podnikovom hospodárstve v oblasti stavebníctva, výpočtovej technike, stavebnom a zmluvnom práve,
- Ekonomické a predvídavé myslenie,
- Flexibilita a schopnosť odolávať tlaku,
- Rokovacie schopnosti a asertivita,
- Seriózne vystupovanie a lojálnosť k spoločnosti,
- Časová flexibilita.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
APPEL COUNSELLING, s.r.o.
Leškova 3A
811 04 Bratislava
www.appel.sk

Kontaktná osoba: Veronika Roháčová
Tel.: 0902773377
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3012012   Dátum zverejnenia: 17.7.2017