Energetický konzultant - Senica a okolie

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Jablonica, Hlboké, Prievaly, Dojč, Šajdíkove Humence, Hradište p/Vrátnom, Sobotište, Borský Mikuláš, okres Myjava, okres Senica
Mzdové podmienky (brutto)
1000eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho dlhoročného klienta vytvárame nový obchodný tím a z toho dôvodu hľadáme hneď niekoľkých energetických konzultantov pre zastrešenie Senice a okolia.

- Energetický audit a poradenstvo,
- predaj produktov a služieb,
- organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí v domácnostiach,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- koordinácia aktivít s team leadrom vo vybranom regióne,
- priebežné podávanie spätnej väzby z regiónu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 02/20770077

- Služobný tablet,
- mobilný telefón,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- po zapracovaní ponúkame pridelenie služobného auta,
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- účasť na firemných akciách, teambuildingoch,
- školenia, tréningy.

Spoločnosť ponúka dlhodobú spoluprácu, možnosť kariérneho rastu a dobrého finančného ohodnotenia.
Kandidát sa stane odborníkom na energetické poradenstvo, bude mať pridelenú databázu klientov o ktorých sa bude starať a budovať s nimi vzťahy a pomáhať im v oblasti energetickej efektívnosti. Jeho úlohou bude konzultovať a navrhovať opatrenia a riešenia u zákazníkov v domácnostiach, ktoré zabezpečia úsporu nákladov na energie.

Kandidáti absolvujú školenie v oblasti energetických auditov a produktov, získajú profesionálne vedenie a možnosť profesionálneho rozvoja.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Spoločnosť patriaca k najväčšiemu dodávateľovi elektriny a plynu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Obchodné a prezentačné zručnosti,
- skúsenosť v oblasti door to door výhodou,
- flexibilný pracovný čas a ochota pracovať v teréne,
- chuť na sebe pracovať, vzdelávať sa,
- prax v oblasti predaja výhodou,
- orientácia na výkon, vysoké pracovné nasadenie,
- sebamotivácia, samostatnosť,
- príjemné a profesionálne vystupovanie.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2922916  Dátum zverejnenia: 6.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000eur/brutto