Automechanik do autorizovaného servisu

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných automechanikov do autorizovaného servisu v Bratislave buď pre nákladné alebo osobné vozidlá.

Hlavnou náplňou práce bude:
- kontrola technického stavu nákladných alebo osobných vozidiel,
- vykonávanie servisných prehliadok a opráv podľa opravárenských manuálov,
- diagnostikovanie závad a ich odstránenie.

Pracuje sa na dve zmeny:
- 1. zmena 7:00-15:30
- 2. zmena 15:30-23:00

- práca v stabilnej a renomovanej spoločnosti,
- práca pre autorizovaný servis,
- každý automechanik disponuje vlastným náradím,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- zohraný kolektív.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Spoločnosť so svojou 25 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. Od svojho začiatku vsádza na poskytovanie služieb šitým na mieru jednotlivým zákazníkom, čiže ponúka aj vlastné produkty ako systémovú starostlivosť o vozidlové parky zákazníkov, školenia vodičov, alebo systém výmeny staré za nové. Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány. V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 200 ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť,
- technické myslenie,
- dôslednosť,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- loajálnosť.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2889272  Dátum zverejnenia: 12.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou