Projektový manažér s aktívnou angličtinou pre výstavbu veľkého projektu

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné a komplexné vedenie technickej prípravy developerského projektu od akvizície po realizáciu
- Príprava a riadenie harmonogramov, projektových cieľov a úloh
- Organizácia interného a externého technického tímu
- Koordinácia projekčných prác, vedenie projekčného tímu
- Riadenie povoľovacieho procesu od začiatku (EIA) až do konca (koaludáciu)
- Zabezpečenie spracovania rozpočtu, kontrola nákladov, value engineering
- Riadenie výberových konaní, príprava obchodných podmienok a zmlúv s dodávateľmi služieb
- Vedenie technických rokovaní s dotknutými organizáciami a susedmi

- vynikajúce platové ohodnotenie
- príležitosť spolupodielať sa na významnom projekte

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí na viac než desiatich trhoch v rámci celej Európy. Zameriava sa na obchodné príležitosti, kde môže uplatniť svoje odborné schopnosti a hrá veľmi aktívnu rolu v riadení investícií a spoločností, ktoré sú súčasťou jej portfólia. V súčasnosti rozvíja firmy a projekty predovšetkým v zdravotníctve, finančných službách, maloobchode, výrobe a v realitnom developmente.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STU

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Ovládanie programov Office, MS project, Autocad / Macrostation
- Preukázateľná prax samostatného riadenia externého tímu spolupracovníkov v počte od 10 do 70 ľudí
- Lojálnosť
- Minimálne 5 ročná prax v riadení projektov v stavebníctve a viac ako 10 ročná preukázateľná prax na developerských projektoch
- Schopnosť riadenie projektovej prípravy stavby riadenie projektov  do rozpočtu a času.
-Schopnosť strategického aj taktického plánovania
-Schopnosť flexibility – schopnosť prepracovať svoje výstupy na meniace sa zadania a upravované zadania v čase
- Schopnosť vyjednávania
- Asertívne vystupovanie
- Schopnosť práce pod stresom

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2845345  Dátum zverejnenia: 8.12.2016